2024. január 31.
Molnár Attila ismét futamot nyert!
Atlétánk ezúttal Ostravában nyert 400 méteren az aranykategóriájú fedett pályás viadalon.

Azok után, hogy a napokban fedett pályán is az övé lett az országos csúcs, Molnár Attila ezúttal Csehországban, Ostravában utasított maga mögé mindenkit saját futamában 46.28 másodperces idővel.

Az olimpiai szinttel rendelkező sportolónknak pedig nem volt sima a rajtja, ugyanis összeakadt egy cseh riválisával, de ennek ellenére is nyerni tudott, összesítésben pedig a második helyen végzett, alig két századdal lemaradva a legjobb időt futó Vit Müllertől.

Két magyar bajnokunk szerepelt a Bahamákon

A WA Váltófutó Világversenyen Csóti Jusztina és Molnár Attila két számban szerepelt.

Tomaschof Kata harmadik lett az ob-n

Atlétánk fél éve még triatlonosként szerepelt klubunk színeiben.

Vb-indulónk nagy fölénnyel nyert Gödöllőn

Gerelyhajítónk, Herczeg György mellett több ferencvárosi atléta is érmes lett a toplista versenyen.