2019. szeptember 17.
Éremeső a Tatai úton
Fiatal birkózóink fantasztikus eredményekkel tértek haza a Diák I-II. Területi Kötöttfogású OB-ról.

Amíg a magyar felnőtt birkózók Kazahsztánban küzdenek az olimpiai kvótákért a világbajnokságon, addig az FTC fiatal birkózói is ott voltak a BVSC Tatai úti csarnokában Diák I-II. Területi Kötöttfogású Országos Bajnokságon.

Sportolóink fantasztikus eredményeket értek el, az FTC tizenegy indulójából kilencen is ott lehetnek majd Tatabányán és Karcagon az Országos Diákolimpián.

Diák II-es korcsoportban a 42 kilogrammos Toplak Barna és a 46 kilogrammos Laza Máté is aranyérmes lett, míg az 54 kilogrammos Zavaczky Zalán is felállhatott a dobogó legalsó fokára. A Diák I-eseknél 54 kilogrammban Toplak Zalán, 58 kilogrammban Hegyi Aladár, 85 kilogrammban Révész Dániel, míg 85+ kilogrammban Varga Ágoston ünnepelhetett győzelmet, Scheuring Vilmos 50 kilogrammban, és Helyes Erik 69 kilogrammban pedig ezüstéremmel zárt.

Frissen igazolt birkózónk egyből aranyat nyert

Az FTC fiatal birkózói összesen 21 érmet nyertek a múlt heti utánpótlás-versenyeken.

Négy arany két országos bajnokságról

Az FTC birkózói hét érmet nyertek a hétvégi utánpótlás-versenyeken • Berlinben fradista dobogós is lett.

Hiába a szép mozdulat, Szabados búcsúzott a vb-től

Az FTC birkózója izgalmas csatában kapott ki a felnőtt Eb-ezüstérmestől a hazai U23-as vb-n – VIDEÓ!

Ezüstérem Kaposvárról

Az FTC két versenyzője is dobogóra állhatott a birkózók leány diákolimpiáján.

Kilenc birkózó érem, köztük öt arany

Tehetséges szabadfogású utánpótlás versenyzőink ezúttal a diákolimpia budapesti állomásán remekeltek.

Szabados Noémi ismét magyar bajnok lett!

Női birkózóink két, míg diák II-es fiú tehetségeink három éremmel zárták a hétvégi országos bajnokságokat.

Úgy ünnepel, mint Gera; Ezt üzente a Fradi-szurkolóknak

Muszukajev Iszmail látványos birkózással és örömével lopta be magát a közönség szívébe a vb-n – VIDEÓ!

Váncza magyar bajnok; Muszukajev meglepte a kicsiket

A junior kötöttfogású ob-n két éremmel zártunk, a kisebbek Győrben remekeltek nemzetközi versenyen.