2019. szeptember 17.
Éremeső a Tatai úton
Fiatal birkózóink fantasztikus eredményekkel tértek haza a Diák I-II. Területi Kötöttfogású OB-ról.

Amíg a magyar felnőtt birkózók Kazahsztánban küzdenek az olimpiai kvótákért a világbajnokságon, addig az FTC fiatal birkózói is ott voltak a BVSC Tatai úti csarnokában Diák I-II. Területi Kötöttfogású Országos Bajnokságon.

Sportolóink fantasztikus eredményeket értek el, az FTC tizenegy indulójából kilencen is ott lehetnek majd Tatabányán és Karcagon az Országos Diákolimpián.

Diák II-es korcsoportban a 42 kilogrammos Toplak Barna és a 46 kilogrammos Laza Máté is aranyérmes lett, míg az 54 kilogrammos Zavaczky Zalán is felállhatott a dobogó legalsó fokára. A Diák I-eseknél 54 kilogrammban Toplak Zalán, 58 kilogrammban Hegyi Aladár, 85 kilogrammban Révész Dániel, míg 85+ kilogrammban Varga Ágoston ünnepelhetett győzelmet, Scheuring Vilmos 50 kilogrammban, és Helyes Erik 69 kilogrammban pedig ezüstéremmel zárt.

A legjobbak között az FTC egyik sikerszakosztálya

Birkózóink a három legeredményesebb egyesület között zártak 2021-ben. • Neves klubokat is megelőztünk.

Gyertyagyújtással emlékezünk Széles Józsefre

December 30-án, csütörtökön 17 órától az Építők csarnoknál gyertyagyújtással emlékezünk távozó legendánkra.

Az év utolsó versenyein is több bajnokunk lett

A birkózók kadet országos bajnokságán, illetve az egyetemisták magyar bajnokságán is örülhettünk aranyéremnek.

Újabb korosztály, újabb fradista magyar bajnok

Arany- és bronzérmet is szereztek utánpótlás birkózóink a zalaegerszegi országos bajnokságon.

Egy aranyat és két ezüstöt szereztünk Orosházán

Birkózóink remekül szerepeltek a hétvégi országos bajnokságon, ahonnan három éremmel tértek haza.

Három egyéni arany mellett csapatban is tarolt a Fradi

Serdülő szabadfogású birkózóink kiválóan szerepeltek a korosztály országos bajnokságán.

Kismóni Móric 5. lett a korosztályos vb-n

Az FTC versenyzője bár vezetett a bronzmeccsen, végül alulmaradt szerb riválisával szemben.