2020. március 4.
Ferencvárosi éremeső a szabadfogású és női versenyeken
Az FTC utánpótlás birkózói összesen 13 érmet nyertek a hazai válogatókon és magyar bajnokságokon.

A Ferencváros birkózó utánpótlásának versenyzői kiválóan szerepeltek az elmúlt két hétvégén rendezett korosztályos viadalokon. A nagykanizsai serdülő szabadfogású válogatón az 52 kilós Lengyel László aranyérmes lett, rajta kívül még két-két ezüstöt és bronzot szereztek a fradisták. A dorogi diák I-es szabadfogású országos bajnokságon is remekeltek fiataljaink. Scheuring Vilmos (50 kg) első helye mellett szintén két-két ezüst- és bronzérmet nyertek birkózóink.

A junior korosztályú hölgyek Somogyjádon megrendezett válogatóján Szabó Nikolett nyert az 55 kilogrammosok mezőnyében, Fülep Zsuzsanna Viktória második lett 72 kilóban, eredményeik alapján pedig az FTC bronzérmesként zárt a csapatpontversenyben.

Szakosztályunk a három versenyen összesen 12 érmet, köztük három aranyat, hat ezüstöt és négy bronzot szerzett.

72 kg: 2. Fülep Zsuzsanna Viktória

Látni akarták a Fradi-klasszis csodáját, ezért...

Utánajártuk, miért ilyen jók és eredményesek az FTC fiatal szabadfogású birkózói – VIDEÓ!

Két súlycsoportban is fradista lett a legjobb magyar

Birkózóink kitettek magukért a junior válogatón: Bak Gergely arany-, Dömök Péter bronzérmet szerzett.

Három birkózónk is megnyerte a korosztályos válogatót

Az FTC versenyzői összesen öt aranyéremmel zárták a hétvégi utánpótlás versenyeket.

Vigaszágas lett az Európa-bajnokságon vb-bronzérmesünk

Az FTC birkózója, Muszukajev Iszmail szombaton a vigaszágon folytathatja a római Eb-n – VIDEÓ!

A bronzért birkózott, végül ötödik lett Váncza István

Az FTC junior világ- és Európa-bajnoki bronzérmes birkózója nagy küzdelemben kapott ki a bronzmeccsen.

Tombolt a közönség: elképesztő fordítás a fradistától!

A birkózó Európa-bajnokságon Váncza István két fantasztikus sikert aratott és negyeddöntőig jutott – VIDEÓK!

Bronzeső a korosztályos válogatóversenyeken

Az FTC utánpótlás szabad- és kötöttfogású birkózói összesen hat éremmel zárták a serdülő válogatót.