A világkupákon remekül teljesítő fradisták a portugáliai kontinensviadalon folytathatják.
Csütörtökön megkezdődött az olimpiai kvalifikációs kajak-kenu Európa-bajnokság.
Az FTC versenyzője hozta a papírformát a kajak-kenu Európa-bajnokság pénteki napján.
Szegedi Angelina és Varga Ádám is nagyot küzdött a kajak-kenu Európa-bajnokság döntőiben.
A portugáliai kajak-kenu Európa-bajnokság utolsó napján Varga Ádám K1-5000 méteren ült hajóba.
A franciaországi Európa-bajnokságon Szemes Gergő és Tóth Gergely egy-egy asszót tudott nyerni.