A Podravka ellen jobban ment

A tizedik perctől kezdve magabiztosan vezettünk, a hazaiak csak az utolsó percekben tudtak kozmetikázni.

Heti program

Férfi és női labdarúgás, női kézilabda, valamint férfi jégkorong a hét programjában.

Magabiztosan nyertünk a bajnoki főpróbán

Jobban kezdett az MKC, de 2-4 után fordítottunk, és nem is adtuk már ki a kezünkből a vezetést.

Jegyinformációk Dortmundba

Női kézilabdacsapatunk Németországban nyitja a BL-idényt – összesen ötven szurkolónk lehet a helyszínen.

Indul a jegyértékesítés a Bajnokok Ligájára

Kedvezőbb áron vásárolhatnak belépőt szurkolóink a hazai Bajnokok Ligája-mérkőzésekre.

Szerdán este rajt – a címvédésért harcolunk!

Kezdődik a K&H Női kézilabda liga 2021/22-es idénye, elsőként a Mosonmagyaróvár ellen játszik...

Kiváló hangulat, magabiztos siker az első bajnokin

Egyszer tudott ránk ijeszteni a Mosonmagyaróvár, de végül biztosan győztük le a tavalyi bronzérmest.

BL-rajt előtt: „Ez a két pont nagyon-nagyon kell!”

Bíró Blanka és Elek Gábor nyilatkozott a győztes szezonrajt után, az idei első BL-meccs előtt – VIDEÓ!