Kiütéssel a kupadöntőben!

Női labdarúgóink 7-0-ra nyertek a Győr ellen a Magyar Kupa elődöntőjében, így bejutott a fináléba!

Marozsán ajándéka is inspirálja, BL-döntőbe vágyik

A Juventus is hívta a 19 évesen már bajnok, kupagyőztes és felnőtt válogatott Csiki Annát – VIDEÓ!

Megvan, kivel játszunk a Magyar Kupában

Címvédő női labdarúgócsapatunk a Csepellel találkozik a Magyar Kupa legjobb nyolc csapata között.

Kiütés! 13-at vágott bajnokcsapatunk a Magyar Kupában

Női futballcsapatunkból Tiffany Cameron és Czellér Dorottya is triplázott a Hatvan ellen.

MK-sorsolás: megvan a címvédő Fradi újabb ellenfele

Női labdarúgócsapatunk március elején az NB II egyik listavezetőjéhez látogat a Magyar Kupa negyeddöntőjében.

MK: Kiütéssel vertük az MTK-t, döntőbe jutottunk

Női labdarúgóink 4-0-ra győztek az MTK ellen a Magyar Kupa elődöntőjében és bejutottak a fináléba.

Így ütöttük ki az MTK-t és jutottunk MK-döntőbe - VIDEÓ

Női labdarúgócsapatunk parádésan futballozva 4-0-ra nyert az MK-elődöntőben. Íme, a gólok videón!

Megvan, mikor játszik MK-döntőt női labdarúgócsapatunk

Az MLSZ nyilvánosságra hozta a női Magyar Kupa döntőjének helyszínét és időpontját.