Hat arany Százhalombattáról

Úszóink, Szokol Szonja és Hímer Krisztofer összesen 10 éremmel zárta a Szalai János Emlékversenyt.

Felnőtt érem és utánpótlás bajnoki címek!

Az FTC úszói kiválóan szerepeltek a békéscsabai Hosszútávúszó Medencés Országos Bajnokságon.

Székelyi Dániel világbajnoki résztvevő!

Hosszútávúszó magyar bajnokunk a Seychelle-szigeteki Világkupán elért eredményével kijutott a vb-re.

Két magyar bajnokunk lett Balatonfüreden!

Az FTC hosszútávúszói négy éremmel zárták a balatonfüredi Nyílt Vízi Országos Bajnokságot.

Négy fradista úszó a világbajnokságon!

A Verrasztó testvérek mellett Szilágyi Liliánáért és Székelyi Dánielért is szoríthatunk Dél-Koreában.

Kezdődik a vizes vb – íme, a fradisták menetrendje!

Július 12-28. között a dél-koreai Kvangdzsuban rendezik az idei vizes világbajnokságot, 18 Fradi-sportolóval.

Egyéni csúccsal indult Fradi-szempontból a vizes vb!

Székelyi Dániel pályafutása legjobb világbajnoki teljesítményével 6. lett 5 km-en nyílt vízi úszásban.

Tisztes helytállás a brutálisan erős mezőnyben

Székelyi Dániel 27. helyen végzett a nyílt vízi úszók 10 kilométeres versenyében a kvangdzsui vizes vb-n.