A profi segít

Ha a több sportolás érdekében tett újévi fogadalmat, de még nem kezdett el mozogni, akkor most segítünk.

Ezüstérem Bécsből

Szabó László a 2. helyen végzett távolugrásban a bécsi fedettpályás nemzetközi versenyen.

Babi néni kapta az Életmű-díjat

Atlétika szakosztályunk vezetője, Vágóné Solti Mária vehette át az Albert Alapítvány 2018-as Életmű-díját.

Atlétika az Arénában

Labdarúgóink Paks elleni bajnokija előtt az atlétika szakosztály települ ki a családi szektorba.

Éremeső Debrecenben – kiváló hétvégét zártak atlétáink

Az FTC atlétái remek eredményekkel tértek haza Ifjúsági és Serdülő Ügyességi és Gátfutó Csapatbajnokságról.

Szabó László Debrecenben is brillírozott

Kiválóságunk megnyerte a távolugrást, atlétáink összesen öt éremmel tértek haza a debreceni Kelet Kupáról.

Bronzérem az egyetemi bajnokságról

Csúri Bence bronzérmet szerzett a Magyar Egyetemi-Főiskolai Országos Atlétikai Bajnokságon.