Fényesen csillogó ezüstérem a Magyar Kupából!

Női hokisaink bejutottak a Magyar Kupa döntőjébe, ott viszont alulmaradtak a KMH-val szemben - VIDEÓ!

Ezüstérem a vegyes Országos Bajnokságon

Az FTC curling szakosztályának vegyes csapata ezüstéremmel zárta a február elején véget ért vegyes OB-t.

Ezüstérem az országos bajnokságról

Váncza István ezüstéremmel zárta a kötöttfogású birkózók országos bajnokságának számító Honvéd-kupát.

Két szépen csillogó ezüst a szolnoki válogatóról

Paumann Dániel két második helyet szerzett az idei második szolnoki válogatóversenyen.

Ezüst- és bronzérem Rómából

Verrasztó Dávid 400 vegyesen, Szilágyi Liliána 200 pillangón szerzett érmet a Sette Collin.

Nagyon értékes ezüstérem Kanadából

Paratriatlonosunk, Lévay Petra értékes második helyet szerzett az első kvalifikációs világkupa-versenyen.

Szenzációs Európa Kupa-érem!

Nyíltvízi úszónk, Székelyi Dániel a második helyen végzett az ohridi Európa Kupa-futamon.

Bajnoki ezüstérem fél év szünet után

A járványhelyzet okozta kényszerszünet miatt hathónapos csúszással fejezték be a curling országos bajnokságot.