Szilágyi Liliána: FTC!

Szilágyi Liliána, Eb-ezüstérmes és ifjúsági olimpiai bajnok úszó az FTC-ben folytatja a pályafutását – VIDEÓ!

Szilágyi: Aranyérem!

Szilágyi Liliána Hosszú Katinkát is megelőzve nyert aranyérmet az antwerpeni Flanders Swimming Cupon.

Verrasztó-arany

Európa-bajnok úszónk, Verrasztó Dávid nagy fölénnyel aranyérmes 400 méter vegyesen Antwerpenben.

Három érem a Tüskéből

Fiatal úszóink szépen szerepeltek a Budapesten megrendezett Jövő Bajnokai Összrégiós Versenyen.

Hosszú Katinkát is legyőzte

Szilágyi Liliána visszatért korábbi nagy sikere helyszínére, ahol még Hosszú Katinkát is legyőzte – INTERJÚ!

Csakis szeretetből!

Szilágyi Liliána meghatóan emlékezett vissza nagypapájára, Gyarmati Dezsőre – VIDEÓ!

Hat arany Százhalombattáról

Úszóink, Szokol Szonja és Hímer Krisztofer összesen 10 éremmel zárta a Szalai János Emlékversenyt.

Verrasztó Dávid: 3 arany, 1 ezüst!

Úszó szakosztályunk 21(!) érmet nyert a hétvégi felnőtt és utánpótlás versenyeken a Tüske uszodában.