Vogel-parádé és Varga-klasszis, BL-döntőben a Fradi!

Férfi pólócsapatunk nagy fordítással 9-7-re legyőzte a Barcelonetát, és története első BL-döntőjét játszhatja!

Az összeomlás széléről a csúcsra – alelnöki interjú

A pestisracok.hu készített vízilabdás interjút klubunk ügyvezető alelnökével, Nyíri Zoltánnal – LAPSZEMLE!

Év Sportolója Gála: Varga Zsolt és csapata is jelölt!

Az FTC 18 (!) jelöléssel büszkélkedhet • Három bajnokcsapatunkra is szavazhatnak a sportújságírók!

Címvédőként várja a BL-rajtot a férfi pólócsapat

Varga Zsolt vezetőedző és Vogel Soma nyilatkoztak a BL-felkészülés speciális körülményeiről – VIDEÓ!

Remek ellenféllel kezdjük a BL-t

A legutóbbi idényben háromszor is találkoztunk a Bresciával, amely az aktuális olasz bajnok.

Negyedszer következik a Pécs

Ősszel simán nyertünk az idegenbeli bajnokin, aztán a Magyar Kupa-párharcban is.

Óriási küzdelem árán bejutottunk a BL-nyolcas döntőbe!

Habár a döntetlen is elég lett volna a Radnicski ellen, az utolsó pillanatokban a győzelmet is kiharcoltuk.

Csodás ajándékkal lepték meg Gerendás Györgyöt!

Ma 65 éves olimpiai bajnok korábbi vízilabdázónk, szakosztályunk szakmai igazgatója, Gerendás György.