Ezüstérem az országos bajnokságról

Váncza István ezüstéremmel zárta a kötöttfogású birkózók országos bajnokságának számító Honvéd-kupát.

A gyermek után az újonc korosztályban is FTC-bronz

Bónis Márk bronzérmes lett a fiúk mezőnyében a vívók budapesti Újonc Tőr Országos Bajnokságán.

Meglepetésvendégek és érmek a pálya OB-ról

A kerékpárosok mellett gyorskorcsolyázók is rajthoz álltak a Pálya Országos Bajnokságon.

Tíz magyar bajnoki cím a Ferencváros utánpótlásától!

Fiatal úszóink ragyogó eredményekkel zárták a Serdülő-Ifjúsági Országos Bajnokságot a fővárosi Tüskeuszodában.

Három érem az OB szombati napján!

Mihályvári-Farkas Viktória ezüstöt, míg Szabó Norbert és Török Dominik bronzérmet nyert.

Az utolsó napon is lett Fradi-arany a rövidpályás ob-n

Fábián Bettina 400 méter után 800-on se talált legyőzőre a Kaposváron rendezett viadalon.

"A mentális erő fogja eldönteni a mérkőzést"

Gerendás György mondta el a gondolatait, női csapatunk Eger elleni mérkőzéséről - VIDEÓ!

Szenzációs eredmények, nyolc magyar bajnoki cím

Az FTC legfiatalabb short trackesei parádéztak a szezon legrangosabb hazai utánpótlás versenyén.