2019. február 7.
Ezüstérem a vegyes Országos Bajnokságon
Az FTC curling szakosztályának vegyes csapata ezüstéremmel zárta a február elején véget ért vegyes OB-t.

Az FTC curling szakosztálya egy vegyes csapattal képviseltette magát a 2019-es vegyes Országos Bajnokságon. Csapatunk a két hétvégén át tartó versenyen elért eredményei alapján egészen a döntőig menetelt, ahol első mérkőzését szoros csatában, extra endben meg is nyerte 8-6-ra. A folytatás viszont sajnos már nem alakult ilyen jól: a két győzelemig tartó finálé második találkozóján bár közel jártunk a végső sikerhez, csapatunk végül extra endben kikapott, a mindent eldöntő meccsen pedig egy kővel maradt alul az FTC, így végül ezüstérmet szerzett.

Megvolt az FTC Kids első nemzetközi versenye

Curling szakosztályunk legfiatalabb tagjai is pályára léptek az Olympic Hopes Budapest 2024 versenyen.

Címvédés a curling vegyes-csapat OB-n

Szakosztályunk fennállása során először tudta megvédeni bajnoki címét ebben a szakágban.

Az FTC 10 éves tehetsége már a felnőtteknél játszik

A curlinges Kassai Andort apukája kérte fel, hogy szerepeljen a felnőttek között. Bevált az ötlet - VIDEÓ!

Tízévesen a felnőttek közt lett ezüstérmes curlingesünk

Kassai Andor a második helyet szerezte meg csapatával a curling férfi Országos Csapat Bajnokságon.

Bronzérmet szereztünk a Winter World Mastersen

A magyar vegyes curling-válogatott Kanada első, és az USA második csapata mögött zárt harmadikként.

Ezüstérem Dániából

Férfi curlingcsapatunk, az FTC Jaguars második lett a rangos dániai nemzetközi kupán.