2018. november 19.
Magyar rangadót nyertek női hokisaink a DEBL-ben
Győzelem kétgólos hátrányból fordítva, lányaink négy meccs után is hibátlanok az osztrák bázisú ligában!

Az FTC-Telekom női jégkorongcsapata mozgalmas hétvégén van túl. Dörök Rudolf tanítványaira a DEBL-ben magyar rangadó várt a Kisstadionban a MAC Marilyn ellen, míg az OB II/U25-ös bajnokságban Dunaújvárosba látogattak a lányok.

A DEBL rangadót a házigazda Marilyn kezdte jobban, a 11. percben meg is szerezték a vezetést Velcek Milica góljával, sőt, a második harmad 5. percében Kordisz Ildikó megduplázta a hazaiak előnyét. Nem várt tehát könnyű feladat a Fradira, azonban ekkor turbófokozatra kapcsoltak a mieink, és Marsl Alexandra emberhátrányos góljával visszajöttünk a mérkőzésbe. A záró harmadban mindent egy lapra feltéve rohamoztunk, ez pedig bejött: előbb Losonczi Zsófia egyenlített, majd az 52. percben Sőléd Orsolya a győztes gólt is megszerezte. Ezzel a Ferencváros négy mérkőzés után is százszázalékosan áll az osztrák bázisú női ligában, vesztett pontok alapján a mezőny legjobbja, a kevesebb lejátszott mérkőzés miatt pedig az aktuális tabellán a 4. helyen áll.

Az OB II-ben is sikerrel vette következő feladatát csapatunk: Dunaújvárosban, idegenben lépett jégre a Fradi az Angels NJSE ellen, 5-1-es győzelmével pedig kilencedik mérkőzésén kilencedik sikerét könyvelte el, és toronymagasan vezeti a tabellát.

Jégkorong, női DEBL
MAC Marilyn - FTC-Telekom 2-3

Női OB II/U25
Angels NJSE - FTC-Telekom 1-5

(Fotó: MAC Marilyn Facebook)

OB II/U25: fordítás és győzelem

Női jégkorongcsapatunk 2-1-re legyőzte MAC Marilyn B csapatát a középszakasz felsőházában.

U25: vereség a rangadón

Címvédő női jégkorongcsapatunk 3-0 vereséget szenvedett az U25-ös bajnokság felsőházi rangadóján.

OB I: újabb gól, tisztes helytállás az utolsó bajnokin

Női jégkorongozóink idei utolsó OB I-es mérkőzésükön 15-1-es vereséget szenvedtek a MAC Marilyn ellen.

U25: nagy győzelem idegenben, élen a tabellán

Női jégkorongozóink fontos sikert értek el a középszakaszban a rivális KMH otthonában.

OB II/U25: Négygólos győzelem

Női jégkorongcsapatunk 4-0-ra verte meg az ifjabb Ocskay Gábor JA csapatát a középszakasz felsőházában.

DEBL: magabiztos győzelemmel búcsúztunk

Címvédő női jégkorongcsapatunk az alapszakasz utolsó meccsén 6-1-re legyőzte ellenfelét.

OB I: kikaptunk a KMH-tól

Női jégkorongcsapatunk nem talált ellenfele kapujába a szerdai mérkőzésen.

12-13 évesen az FTC felnőtt csapatában

Az FTC-Telekom csapatában egészen fiatal, általános iskolás lányok is szerepelnek.