2019. augusztus 9.
EYOF-győztesünk magyar bajnok lett
Kajakosunk, Keresztes Kristóf párosban arany-, egyéniben bronzérmes lett a korosztályos országos bajnokságon.

Augusztus 8. és 11. között Sukorón rendezik a Serdülő, Ifjúsági és U23-as Magyar Bajnokságát, amelyen az FTC-Rekontir népes csapattal indul. Az első versenynap pedig kiválóan sikerült szakosztályunknak, ugyanis a 2017-ben, a győri Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon aranyérmes kajakosunk, Keresztes Kristóf (a képen jobbra) az ifjúsági korosztályban K1 200 méteren bronzérmes lett, K2 200 méteren viszont Orosz Ákossal párban aranyat nyert.

Az U23-asoknál is örülhettünk ferencvárosi éremnek, ugyanis Kirkov Valentin (a kis képen balról az első) szintén a K1 200 méteres távon állhatott fel a dobogó legalsó fokára.

Serdülő, Ifjúsági és U23-as Magyar Bajnokság, Sukoró
FÉRFI
U23
K1, 200 m: 3. Kirkov Valentin
Ifjúsági, U17-U18
K1, 200 m: 3. Keresztes Kristóf
K2, 200 m: 1. Orosz Ákos, Keresztes Kristóf (FTC)

Klasszisunk szülés után visszatérve Párizsra koncentrál

Kajakozónk, Medveczky Erika csodálatos kisfiáról és olimpiai álmairól mesélt – VIDEÓ

„Nem titkolt szándékom, hogy ott legyek az olimpián!”

Ismerje meg közelebbről a Fradi többszörös világbajnok új igazolását, a kenus Adolf Balázst – VIDEÓ!

Újabb világbajnok a Fradiban!

A kenus Adolf Balázs büszke rá, hogy csatlakozhatott a Ferencvárosi Torna Clubhoz.

Ott jelent meg Budapesten az FTC-felirat, ahol még soha

Fiatal kajakozóink a kemény munka mellett azért a pihenésre és a csapatépítésre is időt szakítanak – VIDEÓ

Balla nem jutott döntőbe 200 méteren az Előolimpián

Háromszoros Európa-bajnokunk kilenc századmásodperccel maradt le a fináléról a párizsi tesztversenyen.

Kajak-kenu vb: Balla ötödik 500 méteren

Háromszoros Európa-bajnokunknak nem volt esélye az éremszerzésre a döntő futamban.

Balla Virág világbajnoki döntős 500 méteren!

Az FTC kenusa futamgyőztesként jutott be a vasárnapi döntőbe.

Balla megnyerte a B döntőt a vb-n 200 méteren

Háromszoros Európa-bajnokunk egy hellyel csúszott le a fináléról, nincs meg a párizsi kvóta.