2019. augusztus 9.
EYOF-győztesünk magyar bajnok lett
Kajakosunk, Keresztes Kristóf párosban arany-, egyéniben bronzérmes lett a korosztályos országos bajnokságon.

Augusztus 8. és 11. között Sukorón rendezik a Serdülő, Ifjúsági és U23-as Magyar Bajnokságát, amelyen az FTC-Rekontir népes csapattal indul. Az első versenynap pedig kiválóan sikerült szakosztályunknak, ugyanis a 2017-ben, a győri Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon aranyérmes kajakosunk, Keresztes Kristóf (a képen jobbra) az ifjúsági korosztályban K1 200 méteren bronzérmes lett, K2 200 méteren viszont Orosz Ákossal párban aranyat nyert.

Az U23-asoknál is örülhettünk ferencvárosi éremnek, ugyanis Kirkov Valentin (a kis képen balról az első) szintén a K1 200 méteres távon állhatott fel a dobogó legalsó fokára.

Serdülő, Ifjúsági és U23-as Magyar Bajnokság, Sukoró
FÉRFI
U23
K1, 200 m: 3. Kirkov Valentin
Ifjúsági, U17-U18
K1, 200 m: 3. Keresztes Kristóf
K2, 200 m: 1. Orosz Ákos, Keresztes Kristóf (FTC)

Bronzérem az olimpiai reménységek versenyéről

Tehetséges kajakosunk, Keresztes Kristóf egyesben, 200 méteren állhatott fel a dobogó legalsó fokára.

Öt érem és két válogatott meghívó

Kajakosaink egy arannyal és négy bronzzal zárták a Serdülő, Ifjúsági és U23-as Magyar Bajnokságot.

Két érem a Gyermek és Kölyök Magyar Bajnokságról

Fiatal kajakosaink egy-egy váltó és egyéni számban szereztek érmet a Gyermek és Kölyök Magyar Bajnokságon.

Nyolc aranyérem a Masters OB-ról

Kajak-kenu szakosztályunk versenyzői kiválóan szerepeltek a korosztály szolnoki magyar bajnokságán.

Két szépen csillogó ezüst a szolnoki válogatóról

Paumann Dániel két második helyet szerzett az idei második szolnoki válogatóversenyen.

Túlszárnyaltuk az előző évet a Budapest Bajnokságon

Az FTC kajakosai összesen hat érmet szereztek a 2019-es Budapest Bajnokságon.

Ezüstérem a válogatóról

Pauman Dániel a második helyen végzett K1 5000 méteren a szolnoki válogatóversenyen.

Két dobogó a maraton OB-ról

Kajakosaink egy bronzéremmel tértek haza Győrből, a Maraton Magyar Bajnokságról.