2019. augusztus 9.
EYOF-győztesünk magyar bajnok lett
Kajakosunk, Keresztes Kristóf párosban arany-, egyéniben bronzérmes lett a korosztályos országos bajnokságon.

Augusztus 8. és 11. között Sukorón rendezik a Serdülő, Ifjúsági és U23-as Magyar Bajnokságát, amelyen az FTC-Rekontir népes csapattal indul. Az első versenynap pedig kiválóan sikerült szakosztályunknak, ugyanis a 2017-ben, a győri Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztiválon aranyérmes kajakosunk, Keresztes Kristóf (a képen jobbra) az ifjúsági korosztályban K1 200 méteren bronzérmes lett, K2 200 méteren viszont Orosz Ákossal párban aranyat nyert.

Az U23-asoknál is örülhettünk ferencvárosi éremnek, ugyanis Kirkov Valentin (a kis képen balról az első) szintén a K1 200 méteres távon állhatott fel a dobogó legalsó fokára.

Serdülő, Ifjúsági és U23-as Magyar Bajnokság, Sukoró
FÉRFI
U23
K1, 200 m: 3. Kirkov Valentin
Ifjúsági, U17-U18
K1, 200 m: 3. Keresztes Kristóf
K2, 200 m: 1. Orosz Ákos, Keresztes Kristóf (FTC)

Kozák Danuta egyesben Eb-ezüstérmes 500 méteren

Ötszörös olimpiai bajnokunk a szombati páros aranyérem után egyesben másodikként ért célba.

Kozák Danuta: Jó volt újra hallgatni a magyar himnuszt

Friss Európa-bajnokunk szerint, Bodonyi Dórával, a párosuk még sokat fejlődhet a tokiói olimpiáig.

Kozák Danuta Európa-bajnok párosban, 500 méteren!

Ötszörös olimpiai bajnokunknak ez pályafutása tizennyolcadik EB-győzelme.

Kozák Danuta két számban is döntős az Eb-n

Ötszörös olimpai bajnok kajakosunk K1 és K2 500 méteren jutott a hétvégi fináléba.

Kozák Danuta két számban indul az Eb-n

Az FTC kajakosának a sikeres olimpiai kvalifikációs verseny után az Európa-bajnokságon is szurkolhatunk.

Kozák Danutáék nyerték az olimpiai válogatót K2 500-on

Az olimpiai válogatón a Kozák Danuta-Bodonyi Dóra páros nagy csatában győzött.

Kozák Danuta nyerte az olimpiai válogatót 500 méteren

Ötszörös olimpiai bajnok kajakosunk nagy eséllyel a négyesbe is bekerült ezzel a sikerével.

Remek OB-bronzérem, Fekete Dorina ott lesz az Eb-n!

Maratonspecialista kajakosunk a legjobb U23-as korú versenyzőként kvalifikálta magát a kontinensviadalra!