2020. október 6.
Három Fradi-páros is magyar bajnok lett Győrben
Az FTC kajakosai három arany- és két bronzéremmel zárták a Masters Maraton Magyar Bajnokságot.

A hétvégén Győrben rendezték meg a masters korosztály, illetve a szabadidős és egyetemi kajak-kenusok Maraton Magyar Bajnokságát. A férfiaknál kiválóan szerepelt az FTC-Rekontir, ugyanis Masters 35-39 kategóriában a Börcsök Balázs, Dombai András kettős K2 10 kilométeren aranyérmes lett. A Buza Krisztián, Sumicz Benedek (Szabadidős és Egyetemi, K2 10 km) és a Kovács Zoltán, Kassai Álmos (Masters 40-44, K2 10 km) páros bronzérmesként zárt.

A vegyes párosok versenyében két ferencvárosi első helynek örülhettünk. Pálos Panna és Buza Kriszitán (Szabadidős és Egyetemi), illetve Szilágyi Fatime és Kassai Álmos (Masters 40-44) duója egyaránt K2 10 kilométeren állhatott fel a dobogó legfelső fokára.

Graboplast Masters és Parakenu Maraton Magyar Bajnokság, Győr
FÉRFI
Szabadidős és Egyetemi, K2 10 km: 3. FTC (Buza Krisztián, Sumicz Benedek), 4. FTC (Steinbach Ferenc, Zöld Zoltán)
Masters 35-39, K2 10 km: 1. Börcsök Balázs, Dombai András (FTC); 40-44: 3. FTC (Kovács Zoltán, Kassai Álmos)
VEGYES
Szabadidős és Egyetemi, K2 10 km: 1. FTC (Pálos Panna, Buza Krisztián), 4. FTC (Takács Tímea, Sumicz Benedek)
Masters 40-44, K2 10 km: 1. FTC (Szilágyi Fatime, Kassai Álmos)

Kadler Gusztáv Maraton Magyar Bajnokság, Győr
FIÚ
Serdülő (U16), K1 15 km: 8. Erdőssy Dániel

Magyar bajnokunk remek bronzzal zárt az ORV-n

Az FTC kajakosa, Keresztes Kristóf a szegedi Olimpiai Reménységek Versenyén is érmet nyert.

Az ob zárásaként is lett magyar bajnoka a Fradinak

A kajak négyesek mellett egyéniben és váltóban is érmet nyert az FTC-Rekontir a korosztályos ob-n.

Egyéniben és csapatban is magyar bajnok lett az FTC

Keresztes Kristóf két számban is aranyérmet nyert • Két válogatottunk lett U23-ban.

Három ob-bronzérem a Fradi négyeseitől

Az FTC-Rekontir férfi kajaknégyesei három számban is dobogóra állhattak a szolnoki magyar bajnokságon.

Gyász: elhunyt kétszeres olimpiai bronzérmes kenusunk

Augusztus 10-én 85 esztendősen elhunyt klubunk olimpiai bronzérmes kenusa, Kassai-Farkas András.

Egyes, párosban és négyesben is aranyat nyert a Fradi

Kajakosaink Öt aranyat, öt ezüstöt és hat bronzot nyertek a hétvége két kiemelt itthoni versenyén.

80 éves az FTC olimpiai ezüstérmese, Sarlós György

Az 1968-as mexikóvárosi Ezüstnégyes tagja 80. születésnapját ünnepli, és a Fradi TV-nek mesélt – VIDEÓ!

Újpesten lett Budapest bajnoka a Fradi tehetsége

Kajakosaink egy-egy aranyat és ezüstöt, illetve három bronzérmet nyertek a Budapest Bajnokságon.