2022. június 28.
Magyar Kupát nyert az FTC kajakozója
Fölsz Eszter párosban arany-, négyesben ezüstérmet nyert a kajakozók Magyar Kupa döntőjében.

A hétvégén Fadd-Domboriban rendezték meg az utánpótlás kajakozók Magyar Kupa döntőjét, amelyen az FTC 12 versenyzővel indult. A legjobb eredményt 2008-as születésű tehetségünk, Fölsz Eszter (a képen balról az első) érte el, aki a kölyök (U13-U14) korosztályban K2 500 méteren az MTK-s Börcsök Csengével párban aranyérmet nyert. A Fradi fiatalja K4 500 méteren is indult és Börcsök Csengével, Hofer Biankával és Szabó-Csalló Nadinnal (mindhárom MTK) a hajóban ezüstöt szerzett. MK4 2000 méteren a ferencvárosi Kardos Edinával felálló Vass Anita, Kalmár Nóra (mindkettő Lágymányos), Gazdag Lili (MTK) összeállítású négyes harmadik lett.

A verseny teljes jegyzőkönyvét ITT böngészheti.

Két korosztály, két fradista érem Szegeden

Utánpótlás kajakozóink ezüst- és bronzéremmel zárták a Gyermek, Kölyök Magyar Bajnokságot.

„Örülök, hogy így is meglett az első fradis érmem”

Kenusunk, Balla Virág a vb-n két negyedik helye után a magyar csapattal már dobogóra állhatott – INTERJÚ!

Balla Virág világbajnoki bronzérmes a négyessel!

Kenusunk a magyar válogatottal C4 500 méteren állhatott fel a dobogó harmadik fokára Kanadában.

Balla Virág negyedik a kajak-kenu vb-n

Az FTC versenyzője vasárnap további három döntőben érdekelt a halifaxi vb-n.

Balla döntőbe jutott C1 500-on a kanadai vb-n

Kenusunk az előfutamában elért harmadik hellyel került a vasárnapi fináléba.

Négy érem a korosztályos országos bajnokságon

Az FTC utánpótlás kajak-kenuzói szép eredményekkel zártak a szegedi Maty-éren.

Aranyérem után ötödik hely a felnőttek között az Eb-n

Kajakozónk, Fekete Dorina párosban is szép eredményt ért el a dániai Maraton Európa-bajnokságon.

Parádés hajrával megvédte Eb-címét a Fradi versenyzője!

Kajakozónk, Fekete Dorina 2021 után idén Dániában is aranyérmes lett a Maraton Európa-bajnokságon.