2019. május 2.
Megkezdődött a szezon
Kajak-kenu szakosztályunk versenyzői a hétvégén az A-HÍD Építő Kupán versenyeztek.

Budapesten, az A-HÍD Építő Kupával és az Öbölkör Bajnoksággal az FTC-Rekontir kajak-kenu szakosztályának is megkezdődött az idei versenyszezon.

Fiataljaink több korosztályban indultak a viadalon, a legjobb eredményt az U11-es lányok minikajak egyesében szereplő Fölsz Eszter (a képen) érte el, aki 2000 méteren bronzérmes lett.

A felnőttek szabadidős és egyetemi kategóriájában utánpótlásedzőnk, Glózer Gergő nyert K1 2000 méteren.

A-HÍD Építő Kupa, Öbölkör Bajnokság, Budapest, U-öböl
MK1, kölyök, U13, 2000 m: 9. Kun Zsombor Lehel
Kölyök, U13, K1, 2000 m, döntő I.: 5. Fodor Ádám
Kölyök, U14, K1, 2000 m, döntő I.: 19. Tóka Péter, 25. Kovács Tamás
Kölyök, U14, K1, 2000 m, döntő II.: 21. Lakó József, 25. Főlsz László, 26. Nagy Tamás
MK2, gyermek, U12, 2000 m: 5. FTC (Fári Richard, Szirt Domonkos István)
MK1, női, gyermek, U11, 2000 m: 3. Fölsz Eszter
Serdülő, U15, K1, 2000 m: 12. Erdőssy Dániel
Szabadidős és egyetemi, K1, 2000 m: 1. Glózer Gergő

Klasszisunk szülés után visszatérve Párizsra koncentrál

Kajakozónk, Medveczky Erika csodálatos kisfiáról és olimpiai álmairól mesélt – VIDEÓ

„Nem titkolt szándékom, hogy ott legyek az olimpián!”

Ismerje meg közelebbről a Fradi többszörös világbajnok új igazolását, a kenus Adolf Balázst – VIDEÓ!

Újabb világbajnok a Fradiban!

A kenus Adolf Balázs büszke rá, hogy csatlakozhatott a Ferencvárosi Torna Clubhoz.

Ott jelent meg Budapesten az FTC-felirat, ahol még soha

Fiatal kajakozóink a kemény munka mellett azért a pihenésre és a csapatépítésre is időt szakítanak – VIDEÓ

Balla nem jutott döntőbe 200 méteren az Előolimpián

Háromszoros Európa-bajnokunk kilenc századmásodperccel maradt le a fináléról a párizsi tesztversenyen.

Kajak-kenu vb: Balla ötödik 500 méteren

Háromszoros Európa-bajnokunknak nem volt esélye az éremszerzésre a döntő futamban.

Balla Virág világbajnoki döntős 500 méteren!

Az FTC kenusa futamgyőztesként jutott be a vasárnapi döntőbe.

Balla megnyerte a B döntőt a vb-n 200 méteren

Háromszoros Európa-bajnokunk egy hellyel csúszott le a fináléról, nincs meg a párizsi kvóta.