2021. augusztus 15.
Megvan a vb-kvóta az FTC Európa-bajnokának
Kajakozónk, Fekete Dorina harmadik lett a felnőttek között a ráckevei maraton vb-válogatón.

Augusztus 13. és 15. között Ráckevén rendezték meg a Felnőtt, U23-as és Ifjúsági Maraton Vb-válogatót, amelyen indult az FTC kajakozója, Fekete Dorina.

A moszkvai U23-as Európa-bajnokságon nemrég egyéniben aranyérmes fradista ezúttal a felnőttek között szerepelt és K1 26 kilométeren a harmadik helyen végzett.

Mivel azonban Magyarországon a válogatók során nem választják szét a felnőtt és az U23-as mezőnyt, így Dorina lett a legjobb versenyző a korosztályban. Ennek értelmében pedig ő lesz a magyaroknál az első számú egyes kajakozó a világbajnokságon az U23-asok között.

A világbajnokságot szeptember 30. és október 3. között a romániai Pitestiben rendezik meg.

Dorinával és Eb-győzelmével nemrég a Fradi TV-ben is foglalkoztunk.

Balla Virág: arany, ezüst és bronz a Fradinak

Kajakozóink és kenusaink összesen négy éremmel zárták a szolnoki válogatót.

Kozák Danuta: „Türelmesnek kell lennem” – VIDEÓ!

Rehabilitációját töltő klasszis kajakozónk egy iskolai rendezvényen vett részt, a tanulók nagy örömére.

Medveczky Erika és Balla Virág halmozta az érmeket

Május 27. és 29. között Szegeden került sor a Felnőtt és U23-as válogató és Ifjúsági Tájékoztató...

Ezüst- és bronzérem Maraton Magyar Bajnokságon

A maratoni távokon induló kajakozóink két korosztályban, párosban és négyesben is dobogóra állhattak.

Balláék a negyedik helyen zártak Racicében

Háromszoros Európa-bajnok kenusunk, Balla Virág és társa végig versenyben voltak a bronzéremért.

Balla Virág elődöntős Racicében

Az FTC-Rekontir versenyzője két távon indul vasárnap a Világkupán.

Nyolc érem Dunavarsányból

Kajak-kenu szakosztályunk utánpótláskorú versenyzői remek eredményekkel tértek haza hétvégi versenyükről.