2023. szeptember 5.
A Lupa Beach-en tartottak csapatépítőt férfi kéziseink
Férfi kézilabdacsapatunk nyárzáró programján a vizes sportok domináltak, de a röplabda is előkerült.

A remekül sikerült felkészülés után szombaton kiütéses győzelemmel kezdte a K&H Liga 2023/24-es szezonját az FTC-Green Collect férfi kézilabdacsapata, amely a CYEB-Budakalász otthonában nyert tizennégy góllal.

Ezt követően hétfő délután, egyfajta nyárzáró programként, a Lupa Beach-en gyűltek össze a keret tagjai. A jó hangulatú, kötetlen összejövetelen a sportos elfoglaltságok voltak előtérben, játékosaink különböző vízi sportokban (köztük vízilabdában), valamint röplabdában is tesztelhették tudásukat.

Az alábbi összefoglaló videóból kiderül, hogyan sikerült nekik:

A nap végén csapatkapitányunkat, Pordán Bálintot kérdeztük a programról:

– Szerintem nagyon hasznos volt ez a pár óra, jót tett a csapatkohéziónak, mindenkin azt láttam, hogy felszabadult. Az edzések mellett szükség van ilyen eseményekre, ránk fért már, és ezúton is köszönjük, hogy itt lehettünk, nagyon jól éreztük magunkat, feltöltődve várjuk a bajnoki folytatást!

Pénteken pedig már az NB I második fordulójában az előző kiírás ezüstérmese, az OTP Bank-Pick Szeged érkezik az idény első hazai férfibajnokijára. A 18:15-kor kezdődő rangadóra már elindult a jegyértékesítés, a szakosztálynál történt jegy- és bérletvásárlással kapcsolatos változásokról, illetve a szurkolói kártya bevezetéséről ITT olvashatnak bővebben.

Cikkajánló

Röhögőgörcsös kvíz Kovacsics Petivel és Füzi Danival

Meztelenül alvás, dalverseny, tartalomgyártás, csajozási tippek - VIDEÓ!

Parázs csatában nyertünk az utolsó hazai bajnokin

Férfi kézilabdacsapatunk öt góllal győzte le a Szigetszentmiklóst a vasárnap esti bajnokin.

Az újabb győzelem a cél az utolsó hazai bajnokin

Férfi kézilabdacsapatunk a Szigetszentmiklóst fogadja vasárnap este az Elek Gyula Arénában.

Ebben a szezonban is oda-vissza legyőztük a Tatabányát!

Az elsőtől az utolsó percig irányítva nyerte meg a rangadót férfi kézilabdacsapatunk.

Meghosszabbítanánk a Tatabánya elleni jó sorozatot

A bajnokságban már biztosan negyedik férfi kéziseink szerdán újra legyőznék az Európa-kupa-döntős Tatabányát.

Győri Mátyás készülhet a vb-selejtezőkre

Férfi kézilabdacsapatunk átlövője fontos mérkőzéseken térhet vissza a válogatottba.

„Türelmetlen típus vagyok, nagyon akartam már játszani”

Prainer Viktor szombaton több, mint négy hónap után léphetett újra pályára férfi kézilabdacsapatunkban.

A miénk volt az utolsó szó Gyöngyösön

Férfi kézilabdacsapatunk egy végletekig kiélezett meccsen nyerte meg a szombat esti bajnokiját.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin