Január végén férfi kézilabdacsapatunk vezetőedzői posztján nyáron esedékes változásról számoltunk be, ezúttal pedig játékoskeretünkkel kapcsolatos bejelentést teszünk.
A 2025/26-os évad végeztével távozik a Ferencvárosból Borbély Ádám. Kapusunk 2022 nyarán érkezett a Népligetbe, a nemzetközi porondon sikeresen szerepelt csapatunkkal az Európa-ligában és az Európa-kupában is. Emellett természetesen tagja volt a tizennégy év után, 2025 tavaszán bajnoki bronzérmet nyert együttesünknek.
Kapusunk ferencvárosi fejezete ugyanakkor még közel sem zárult le, a következő hónapokban számos feladat vár rá csapatunk színeiben.
Férfi kézilabdacsapatunk szombaton a múlt héten bravúrgyőzelmet arató Budakalász otthonába látogat.
Férfi kézilabdacsapatunk a szezon egyik legjobb teljesítményével kiütéses sikert aratott a NEKA ellen.
Nehéz feladat vár férfi kéziseinkre Balatonbogláron, ahol szombaton elvennék a NEKA 2026-os veretlenségét.
Csanálosi Richárd kölcsönszerződése után a következő évadban is férfi kézilabdacsapatunk játékosa lesz.
Bár még sok van hátra a szezonból, elmondható: férfi kéziseink kulcsfontosságú rangadót nyertek Győrben!
Férfi kézilabdacsapatunk irányítóját kérdeztük a szombati, Győr elleni idegenbeli rangadóról.
Férfi kéziseink jó pozícióból várják a hétvégét, mégis fontos lenne oda-vissza legyőzni az ETO-t.
Férfi kézilabdacsapatunk Komló elleni sikere után hat gólt szerző balszélsőnk értékelt.