2023. szeptember 15.
Idegenben térnénk vissza a győztes útra
Szombaton megismételnénk tavaszi sikerünket a hazai pályán mindig veszélyes Gyöngyös otthonában.

Március óta az első vereségét szenvedte el múlt pénteken az FTC-Green Collect férfi kézilabdacsapata. Akkor az Európa-liga nyolcaddöntőjében a francia Montpellier, ezúttal a K&H Liga 2. fordulójában a BL-résztvevő Szeged múlta felül a mieinket. De óriási különbség van a két vereség között: szűk fél évvel ezelőtt, ahogyan akkor vezetőedzőnk, Pásztor István fogalmazott, szembejött a valóság, ezzel szemben pénteken végletekig kiélezett csatában óriási küzdelemre késztettük az európai elithez tartozó riválisunkat

Az a mérkőzés is megmutatta, hogy lépett előre együttesünk az előző évadhoz képest, ezt pedig szombaton újra bizonyíthatjuk a bajnokság 3. fordulójában az eddig egy győzelemmel és két vereséggel álló Gyöngyös ellen, ezúttal már a találkozó esélyeseiként. Hozzátéve, hogy az NB I legnehezebb helyszíneinek egyikére látogatunk, ahol általában telt ház várja az élmezőnyhöz tartozó csapatokat és minden meccsnek rangadóhoz méltó hangulata van – legutóbbi, tavasszal sem volt könnyű dolgunk: a félidőben még egygólos hátrányban voltunk, végül néggyel nyertünk

A meccs előtt készült beharangozó videónkban irányítónkkal, Csörgő Kristóffal beszélgettünk:

A mérkőzés szombaton 18:30-kor kezdődik a gyöngyösi Dr. Fejes András Sport- és Rendezvénycsarnokban, jegyvásárlás az alábbi linken lehetséges, az összecsapást az M4 Sport élőben közvetíti.

K&H FÉRFI KÉZILABDA LIGA
3. forduló

HE-DO B.Braun Gyöngyös – FTC-Green Collect
Helyszín: Dr. Fejes András Sport és Rendezvénycsarnok
Időpont: 2023. szeptember 16., 18:30
Játékvezetők: Bócz László, Wiedemann Viktor
Jegyek: felnőtt: 3000 Ft, diák/nyugdíjas: 2500 Ft; online: ITT
Tv: M4 Sport

__________________________________________________________

 

Újdonságok a hazai meccseinkkel kapcsolatban

Kézilabdacsapataink hazai mérkőzésein nyáron jelentős újdonságokat vezettünk be. A jegyvásárlás a meccsjegy.fradi.hu-n lehetséges, a csarnokba lépéshez pedig szurkolói kártya és arcképes személyazonosító igazolvány is szükséges. Az újdonságokról ITT írtunk bővebben.  

Cikkajánló

Az újabb győzelem a cél az utolsó hazai bajnokin

Férfi kézilabdacsapatunk a Szigetszentmiklóst fogadja vasárnap este az Elek Gyula Arénában.

Ebben a szezonban is oda-vissza legyőztük a Tatabányát!

Az elsőtől az utolsó percig irányítva nyerte meg a rangadót férfi kézilabdacsapatunk.

Meghosszabbítanánk a Tatabánya elleni jó sorozatot

A bajnokságban már biztosan negyedik férfi kéziseink szerdán újra legyőznék az Európa-kupa-döntős Tatabányát.

Győri Mátyás készülhet a vb-selejtezőkre

Férfi kézilabdacsapatunk átlövője fontos mérkőzéseken térhet vissza a válogatottba.

„Türelmetlen típus vagyok, nagyon akartam már játszani”

Prainer Viktor szombaton több, mint négy hónap után léphetett újra pályára férfi kézilabdacsapatunkban.

A miénk volt az utolsó szó Gyöngyösön

Férfi kézilabdacsapatunk egy végletekig kiélezett meccsen nyerte meg a szombat esti bajnokiját.

Egy hét „pihenő” után fordulunk rá a bajnoki hajrára

Szombaton Gyöngyösre látogató férfi kézilabdázóink rendezhették a sorokat az NB I utolsó négy fordulója előtt.

Változott a Tatabánya elleni rangadó időpontja

Ellenfelünk Európa-kupa-szereplése miatt május 6-án, szerdán lépnek pályára férfi kéziseink Tatabányán.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin