2022. szeptember 26.
Már Bukarestben várjuk a keddi összecsapást
Férficsapatunk hétfőn késő délután már Romániában edzett és készült a Steaua Bucuresti elleni El-meccsre.

A vasárnap esti edzés után nem sokkal visszatértek férficsapatunk játékosai és stábtagjai az Elek Gyula Arénába: hétfő reggel fél hétkor azonban már nem tréning kezdődött, hanem a romániai túrának vágott neki együttesünk. A borús, esős idő ellenére jó hangulatban szállt fel a buszra a társaság, látszott, hogy mindenki várja a nagy feladatot, az Európa-liga második selejtezőkörét, amelyben a Steaua Bucuresti gárdáját szeretnénk kiejteni.

Az utazás során minden rendben zajlott, a srácok beszélgetéssel, kártyázással töltötték a szabadidőt. Közvetlen járattal repültünk Bukarestbe, ahova helyi idő szerint kicsivel fél 12 után érkeztünk meg, talán meglepő lehet – pláne az otthoni helyzethez képest –, hogy napsütéses, 25 és 30 fok közötti időjárással találkoztunk Romániában.

A reptérről és a csarnoktól is körülbelül félórányi útra elhelyezkedő, a román parlamenthez közeli szállodában kifogástalan körülmények fogadták a csapatot, amely ebéd majd pihenő után edzésre indult az Apollo Arénába (a mérkőzést kedden nem itt, hanem a több mint 5000 néző befogadására alkalmas Sala Polivalentában rendezik majd, amelyet szurkolóink a női BL-meccsekről már ismerhetnek).

Közvetlenül a Steaua Bucuresti edzése után következtek a mieink a csarnokban, egyórás foglalkozást vezényelt Pásztor István vezetőedző és a szakmai stáb a játékosoknak, amelyen motiváltan, lendületesen mozogtak a fiúk. Ezen kívül még két videózás szerepel a programban, kedd este pedig jön a meccs, amelyet a Sport 1 élőben közvetít.

 

FÉRFI KÉZILABDA EURÓPA-LIGA
2. selejtező kör, 1. mérkőzés

CSA Steaua Bucuresti - Ferencváros
Helyszín: CSN Sala Polivalenta, Bukarest
Időpont: 2022. szeptember 27., 18:45
Játékvezetők: Miljan Veszovics és Novica Mitrovics (montenegróiak)
Jegyár: 4 euró
Tv: Sport 1

Cikkajánló

„Nem ideális a helyzet, de szeretnénk szépen búcsúzni!”

Férfi kézilabdacsapatunk sérülésekkel küzd a szezonhajrában, de motiváltan várja a Szeged elleni bajnokit.

Ismét Izlanddal kerültünk egy Eb-csoportba

A férfi kéziválogatott az északiak mellett a lengyelekkel és az olaszokkal is megmérkőzik a januári Eb-n.

Ismét ütőt ragadtak férfi kéziseink

Már lassan hagyomány, hogy férfi kézilabdázóink a padelt választják csapatépítő programnak.

Juhász Ádám visszatér kölcsönből

A bajnokság utolsó két fordulójában ismét férfi kéziseinket erősíti saját nevelésű balszélsőnk.

Idén is megtartották a kézilabdás öregfiúk találkozót

A hagyományoknak megfelelően a Fradi Liget Étteremben volt a rendezvény.

Az utolsó Eb-selejtezőjét is megnyerte a válogatott

Simán legyőzte a finneket Nagykanizsán a férfi kéziválogatott, Ónodi-Jánoskúti három gólt szerzett.

Az FTC kapusai védték a legtöbb hetest a férfi NB I-ben

Sok tekintetben kiemelkedő férfi kéziseink szezonja; a Borbély-Győri kapuspáros van, amiben ligaelső.

Nem volt kérdéses a győzelem Szlovákiában

A férfi kéziválogatott magabiztosan nyert Galgócon, ezzel pedig megnyerte Eb-selejtező csoportját.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin