A felkészülési meccseket eddig százszázalékos mérleggel teljesítő FTC-Green Collect férfi kézilabdacsapatának programjában változás történt, a péntekre tervezett szlovén Gorenje Velenje elleni idegenbeli mérkőzés elmarad.
Így a fiúkra a bajnoki rajtig nem vár újabb erőfelmérő, jövő szombaton (szeptember 2.) a CYEB-Budakalász otthonában kezdünk a K&H Liga első fordulójában. Az első hazai találkozót pedig szeptember 8-án pénteken játsszuk, méghozzá igazi rangadóval, az OTP Bank-Pick Szeged ellen. Az utóbbi összecsapásra várhatóan augusztus végén indul a jegyértékesítés.
JEGYVÁSÁRLÁS? IRÁNY A MECCSJEGY.FRADI.HU!
Kézilabdacsapataink meccseivel kapcsolatban fontos változások következnek, az egyik ilyen, hogy szurkolóink augusztus 10-től a meccsjegy.fradi.hu-n vehetnek bérletet, jegyet hazai kézilabda-mérkőzéseinkre! Az újdonságokkal kapcsolatban ITT minden lényeges információt megtalál!
Férfi kézilabdacsapatunk szinte végig hátrányban kézilabdázott a szombat esti bajnokin.
Férfi kéziseink ismét legyőznék fővárosi riválisukat, és ezzel hazai pályán javítanák a múlt heti botlást.
Lékai Máté hosszú sérülés után tért vissza férfi kézilabdacsapatunkba, szombaton a PLER ellen már győzne is.
Férfi kézilabdacsapatunk pont nélkül maradt Budaörsön a Budai Farkasok ellen.
Férfi kézilabdacsapatunk péntek este a Budai Farkasok ellen kezdene újabb győzelmi sorozatba.
Férfi kézilabdacsapatunk az utolsó pillanatban vesztett pontot a péntek esti bajnokin.
Bő egy hónap után játszik újra hazai bajnokit férfi kézilabdacsapatunk, amely a Csurgót fogadja.
Kapusposzton Deményi Xavér, irányítóként Kiss Bence kezdi második ferencvárosi időszakát a nyáron.