2022. november 25.
Vissza kell térni a győzelem útjára!
Két Európa-liga-mérkőzésünk között a Komlót fogadjuk szombat este a férfi K&H Ligában.

A kőkemény keddi, PAUC elleni 33-30-ra elvesztett csata után szombaton ismét fontos feladat vár férfi kézilabdacsapatunkra, a K&H Liga 10. fordulójában a Sport36-Komló érkezik az Elek Gyula Arénába. December tizennyolcadikáig ezt a feszített ritmust kell megszoknunk, Európa-liga- és bajnoki meccsek váltják egymást, ráadásul a következő hetekben kulcsfontosságú erőfelmérők jönnek mindkét sorozatban.

Ezért is fontos, hogy lépésről lépésre haladjunk, ezt emelte ki korosztályos válogatott irányítónk, Csörgő Kristóf is a meccs kapcsán.

– Még az elején vagyunk ennek az időszaknak, de az biztos, hogy nagyon kemény és hosszú négy hét lesz ez. Mindig csak a következő mérkőzésre koncentrálunk, most a Komló elleni meccs lebeg a szemünk előtt. Fizikailag nagyon erős riválissal találkozunk, nem fogják könnyen adni, de természetesen azon leszünk, hogy itthon tartsuk a két pontot.

A Komló együttese kilenc forduló után három győzelemmel, két döntetlennel és négy vereséggel a tabella tizedik helyén áll, a legutóbbi három meccsén vereséget szenvedett, kikapott Balatonfüreden (26-27) és Csurgón (26-33), majd kisebb meglepetésre hazai pályán a Dabastól is (28-32). A vendégeknek előnyt jelenthet, hogy az elmúlt két héten erre a találkozóra fókuszálhattak, miközben mi szerdán utaztunk haza Aix-en-Provence-ból, így mindössze két edzésből áll a közvetlen felkészülésünk.

Legeredményesebb játékosuk, Melnyicsuk Viktor vezeti a bajnokság góllövőlistáját 57 találattal, mellette még Srecko Jerkovic és Bruno-Vili Zobec szerepel a házi rangsor dobogóján.

Az előző évadban vegyes eredményeket értünk el velük szemben, idegenben 33-31-es vereséget szenvedtünk, hazai pályán viszont 34-30-ra győztünk.

Szombaton 18 órakor kezdünk, az online jegyértékesítés elindult, ahogyan a jövő keddi, Riz Levente Sport- és Rendezvényközpontban rendezendő Benidorm elleni Európa-liga-mérkőzésünkre is. Javasoljuk minden szurkolónknak, hogy éljen az online jegyvásárlás adta lehetőséggel!

Jegyek: álló: 1500 Ft, ülő: 2000 Ft, online: ITT

"Az álmom válna valóra az olimpiai szerepléssel"

Karrierjéről, s a közelmúltbéli sikerekről mesélt Imre Bence, férfi kézilabdacsapatunk klasszisa - VIDEÓ!

Megmentettünk egy pontot a legvégén

Óriási csatát hozott férfi kézisienk Balatonfüred elleni rangadója, a végén Lékai Máté gólja döntetlent ért.

Jegyinfók a Presov elleni idegenbeli meccsre

Szombaton jön férfi kéziseink Ek-negyeddöntő visszavágója; így lehet belépőt venni az eperjesi mérkőzésre.

Fontos lenne visszavágni a Fürednek!

Férfi kéziseinkre a két Európa-kupa negyeddöntő között kulcsmeccs vár a bajnokságban, a Balatonfüred érkezik.

Tüzes siker: „Kint is nyernénk, mert jobbak vagyunk”

Pásztor István: „Dani piros lapja kicsit több volt a soknál • Lékai szerint kint is parázs csata lesz - VIDEÓ

Megvan az előny a visszavágóra!

Férfi kéziseink három góllal legyőzték a Tatran Presovot az Ek-negyeddöntő első meccsén.