2023. szeptember 7.
A BL-meccseken is az új belépési feltételek érvényesek!
Szombat délután a francia Metz ellen kezdik női kéziseink a BL-idényt, íme a legfontosabb információk!

A két nagyon magabiztos bajnoki siker után véget ér a várakozás, és a Bajnokok Ligájában is megkezdi a 2023/24-es évadot az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapata. Szombat délután a csoportkör első fordulójában az a Metz lesz az ellenfél, amelyet az előző kiírás negyeddöntőjében történelmi bravúrral búcsúztattunk, s ennek köszönhetően először szerepelhettünk a budapesti FINAL4-ban.

Ezúton is felhívjuk szurkolóink figyelmét, hogy az elmúlt hetekben bemutatott újdonságok az érdi Bajnokok Ligája-találkozókra is érvényesek, azaz már a franciák elleni mérkőzésen is szükség lesz a belépéshez szurkolói kártyára és arcképes személyazonosító igazolványra, valamint az online jegyvásárlás a meccsjegy.fradi.hu oldalon lehetséges. A jegyvásárlással és belépéssel kapcsolatos változásokról ITT írtunk bővebben.

Természetesen a helyszínen is adott lesz a lehetőség a szurkolói kártya kiváltására, valamint a belépők megvételére, de kérjük, aki csak teheti, regisztráljon már hétköznap vagy szombaton a Groupama Aréna mellett található pénztárban, így elkerülheti a sorban állást. Lehetőség van online előregisztrációra is – így belépőt már lehet vásárolni a meccsjegy.fradi.hu oldalon, de ezt követően mindenképp szükséges érvényesíteni a szurkolói kártyát, legkésőbb az első mérkőzésre való belépés előtt.

Összefoglalva tehát: a jegyvásárláshoz és a sportcsarnokba való belépéshez szurkolói kártyára van szükség! Szurkolói kártyát kiváltani a megjelölt időpontokban és helyszíneken lehet, erről ITT talál információt, továbbá lehetőséget biztosítunk meccsnapon az Érd Arénában is, de aki teheti, annak azt javasoljuk, hogy a Groupama Arénánál lévő regisztrációs pontot használja.

Szombaton az Érd Arénánál 13 órakor kezdődik a szurkolói kártya regisztráció, 14 órakor indul a jegyértékesítés, a kapunyitás pedig 14:30-kor lesz. Kérjük, érkezzenek időben, hogy elkerüljék a sorban állást.

NŐI KÉZILABDA BAJNOKOK LIGÁJA
B csoport, 1. forduló

FTC-Rail Cargo Hungaria - Metz Handball
Helyszín: Érd Aréna
Időpont: 2023. szeptember 9., 16 óra
Játékvezetők: Tomas Barysas, Povilas Petrusis (litvánok)

Jegyvásárlás online a meccsjegy.fradi.hu weboldalon, vagy személyesen a jegypénztárban nyitvatartási időben.

Cikkajánló

Elhunyt magyar bajnok kézilabdázónk, Szilágyi Gizella

A 77 éves korában elhunyt Szilágyi Gizella kétszeres bajnok és Magyar Kupa-győztes volt a Ferencvárossal.

Csoportmásodikként a középdöntőben

A négy FTC-játékossal felálló junior női kéziválogatottra Japán és Norvégia vár az U20-as vb-n.

A dán bajnokkal és a Bukaresttel leszünk egy csoportban

Péntek délelőtt elkészítették a 2026/27-es női kézilabda Bajnokok Ligája csoportbeosztását.

Új korszak indul, változik női kézilabdacsapatunk neve

Női kézilabdacsapatunk a 2026/2027-es idénytől kezdve FTC-Toyota Kovács néven szerepel.

Négy játékosunk is Kínában várja az U20-as vb startját

A szerdán kezdődő tornán Balázs Bítia, Szeibert Anna, Szilágyi Diána és Táder Luca is pályára léphet.

Jóváhagyta az EHF a szabadkártya kérelmünket a BL-re

Női kézilabdacsapatunk a 2026/2027-es idényben is a Bajnokok Ligájában versenyezhet.

Először hallhattuk magyarul Mette Tranborgot

Női kézilabdacsapatunk dán átlövője a szezon elején kezdett magyarul tanulni, most megmutatta, hol tart.

Három játékosunk is jelölt az év csapatába az EHF-nél

Angela Malesteinre, Darja Dmitrijevára és Emily Vogelre is lehet voksolni az EHF szezon végi szavazásán.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin