Szurkolói ankétra várjuk az érdeklődőket augusztus 21-én, az eseményen részt vesz az FTC ügyvezető alelnöke, Nyíri Zoltán, a kézilabda szakosztály sportigazgatója, Paál László, valamint női kézilabdacsapatunk vezetőedzője, Jesper Jensen.
Mint ismert, együttesünk gőzerővel készül a 2025/2026-os idényre, amelyre nagy célokat fogalmazott meg. A bajnoki rajt augusztus 29-én lesz, míg a Bajnokok Ligájában szeptember 6-án kezdünk – előbbire hétfőtől lehet belépőt vásárolni, utóbbira pedig csoportkörbérlet formájában biztosíthatják be helyeiket.
A rajt előtt még egy felkészülési torna vár a lányokra, augusztus 22-én és 23-án Debrecenben lépnek pályára, ezt megelőzően pedig szurkolóinknak kínálunk lehetőséget, hogy személyesen is megismerjék vezetőink véleményét és várakozásait az előttünk álló idénnyel kapcsolatban.
Várjuk tehát szurkolóinkat 2025. augusztus 21-én, csütörtökön, 17:30-ra (kapunyitás 17 órakor) az Elek Gyula Arénába.
A felkészülési meccseken a Népligetben, Strasbourgban és online is látható lesz női kézilabdacsapatunk.
Japánt legyőzte, de Norvégiától kikapott: a 13-16. helyért játszhat a válogatott az U20-as női kézi vb-n.
A foci vb-vel felpezsdült a fogadási élet is, a szurkolói élmény új szintre kerül a Nyári Tippmix akcióban.
A 77 éves korában elhunyt Szilágyi Gizella kétszeres bajnok és Magyar Kupa-győztes volt a Ferencvárossal.
A négy FTC-játékossal felálló junior női kéziválogatottra Japán és Norvégia vár az U20-as vb-n.
Péntek délelőtt elkészítették a 2026/27-es női kézilabda Bajnokok Ligája csoportbeosztását.
Női kézilabdacsapatunk a 2026/2027-es idénytől kezdve FTC-Toyota Kovács néven szerepel.
A szerdán kezdődő tornán Balázs Bítia, Szeibert Anna, Szilágyi Diána és Táder Luca is pályára léphet.