2019. április 11.
„Nem azért megyünk, amiért a marha a vágóhídra!”
„Sokkal precízebb és pontosabb támadójátékra lesz szükség” – Elek Gábor a rosztovi visszavágóról – VIDEÓ!

Az FTC-Rail Cargo Hungaria női kézilabdacsapata szombaton magyar idő szerint 15 órakor játszik a Rostov-Don ellen a Bajnokok Ligája negyeddöntőjének visszavágóján. A mieink háromgólos hátránnyal utaznak az oroszországi mérkőzésre, amely előtt vezetőedzőnkkel, Elek Gáborra beszélgettünk az első találkozó tanulságairól és az esélyekről.

Veszélyes csapat érkezik a Népligetbe

Szerdán 18 órakor a Mosonmagyaróvár ellen lép pályára női kézilabdacsapatunk.

Tizenegy játékosunk készülhet az olimpiai selejtezőre

A magyar női kézilabda-válogatott március 19-21. között vesz részt az olimpiai selejtező tornán.

Rangadó helyett kiütéses győzelem Siófokon

Mindkét csapat számos problémával küszködött, de a mieink jobban alkalmazkodtak az adott helyzethez.

Hosszabbítunk tehetségünkkel

A tizennyolc éves irányítónk 2020 őszén már a Bajnokok Ligájában is bemutatkozhatott.

Győznünk kell Siófokon

Nehéz mérkőzés vár ránk, de mindenképp meg kell szereznünk a két pontot riválisunk otthonában.

Kisorsolták a női és férfi Magyar Kupa negyeddöntőit

Női kézilabdázóink ebben a körben kapcsolódnak be, a férfiak pedig még játszanak a legjobb nyolcba kerülésért.

Néha döcögött a játék, de így is magabiztosan győztünk

A második félidőben kétszer is belealudtunk a meccsbe, de négy gólnál közelebb ekkor se ért az MTK.

Van elszámolnivalónk az MTK-val szemben

A legutóbbi bajnokink balul sikerült az MTK ellen – már csak ezért is kellene szerdán győzni.