December 15-én ért véget a női kézilabda Európa-bajnokság, amely fantasztikus sikerrel, magyar bronzéremmel zárult, és amelyet követően a ferencvárosi játékosok megkapták a jól megérdemelt pihenőjüket. Gyors feltöltődésre van szükség, hiszen december 28-án már újra bajnoki mérkőzésen kell pályára lépni, januártól pedig folytatódik a nagyüzem, szinte szusszanás nélkül jönnek majd az újabb feladatok.
Addig azonban itt a karácsony, és ezzel együtt a tökéletes lehetőség mind a mentális, mind a fizikális feltöltődésre. Köztudott, hogy Klujber Katrin számára a család rendkívül fontos, ezért ebben az időszakban szüleivel és testvéreivel tölti a lehető legtöbb időt.
– Ahogy véget ért az Eb, igyekeztem gyorsan elengedni a kézilabdát, nagyon sok minden történt velünk az elmúlt hetekben, és kevés idő jut a kikapcsolódásra, de szerencsére sikerült, nem foglalkoztam vele egyáltalán – mondta Klujber Katrin, aki szinte mindent megnyert 2024-ben, bajnok és Magyar Kupa-győztes lett, Európa-bajnoki bronzérmet szerzett, gólkirály lett a bajnokságban és az Eb-n, valamint a kontinenstorna és az olimpia all star csapatába is beválasztották. – A szűk család mellett ezekben a napokban találkozom a rokonokkal is, és még csak nem is mozdulok ki nagyon, hiszen ők látogatnak meg minket. Nagyon jókat beszélgetünk, év közben alig jut ilyesmire idő, és imádok ilyenkor a testvéreimmel játszani, vagy épp sütni, főzni, teljesen kikapcsolódom ezektől. A kedvencem a húsos káposzta, az biztosan nem maradhat ki a karácsonyi menüből.
Női kézilabdacsapatunk tagjait a nyári szünet előtt faggattuk arról, hogy hova utaznak a pihenő alatt.
Az Európai Kézilabda Szövetség közzétette, hogy mely csapatok neveztek a 2026/2027-es Bajnokok Ligájába.
Az évad vége után megnéztük azt is, hogy ki töltötte a legtöbb időt a pályán és ki lőtte a legtöbb gólt.
A klubunkkal bajnok német kézilabdázó váratlan választ adott, amikor a visszatéréséről kérdeztük.
Csajbókné Németh Erzsébet tiszteletére a Kertvárosi Olimpikonok Parkjában helyeztek el emléktáblát.
Női kézilabdacsapatunk vezetőedzője őszintén értékelte a Ferencvárosnál töltött első idényét.
Dragana Cvijics nem bírta sírás nélkül, de a bakiparádét már ő sem bírta nevetés nélkül - VIDEÓ!
Női kézilabdázóink szezonzáró mérkőzésének utolsó gólját a pályafutását befejező Dragana Cvijics lőtte.