2026. augusztus 26.
Új Toyota autóparkot használhat női kézilabdacsapatunk
Szerdán délután közös sajtóeseményt tartott a Kovács Autóház és az FTC Kézilabda Szakosztály.

Szerdán délután Monoron, a Kovács Autóház üzletében vette át új Toyota autóparkját az FTC női kézilabdacsapata, amely azt is jelenti, hogy a cég a névadó szponzorság mellett a csapat mobilitási partnereként is folytatja az együttműködést.

– Nagy öröm számunkra, hogy ismét együtt ünnepelhetünk a Ferencváros női kézilabdacsapatával – kezdte beszédét Kovács Péter, a Kovács Autóház ügyvezető tulajdonosa. – Büszkék vagyunk arra, hogy a 2026/2027-es szezontól a Toyota Kovács már nemcsak a csapat mobilitási partnere, hanem a névadó szponzora is. Ez számunkra nemcsak megtiszteltetés, hanem annak a jele is, hogy hiszünk a közös értékekben: a kitartásban, a csapatmunkában, a megbízhatóságban és a folyamatos fejlődésben. Ezek azok az alapelvek, amelyek a Toyotát és a Ferencvárost is sikeressé teszik. A 21 átadott Toyota autó ennek az elkötelezettségnek a jelképe, bízunk benne, hogy ezek az autók biztonságosan és kényelmesen szolgálják majd a játékosokat, miközben emlékeztetnek arra, hogy mögöttük egy hosszú távon gondolkodó partner áll. Köszönjük a klub bizalmát, a szakmai stáb munkáját és minden játékosnak azt az elszántságot, amellyel nap mint nap képviseli a Ferencvárost.

Az eseményen az FTC elnöke, Kubatov Gábor az együttműködés és támogatás fontosságáról beszélt. 

– A sportban egy csapatot nem az tesz naggyá, hogy egyszer sikeres, hanem az, hogy újra és újra képes magasra tenni a lécet, és azt gondolom, hogy ugyanez igaz egy vállalkozásra is – mondta Kubatov Gábor. – Ezért is öröm számomra, hogy ma itt vagyunk a Toyota Kovácsnál, mert amikor két olyan szervezet talál egymásra, amelyik hosszú távon gondolkodik, amelyik hisz a munkában, a megbízhatóságban és abban, hogy a sikert nem lehet egyik napról a másikra elérni, abból valódi partnerség tud születni. A Toyota Kovács két éve áll a Ferencváros női kézilabdacsapata mellett, azóta nemcsak autókat biztosított a lányoknak, hanem egyre inkább a Fradi közösségének is a részévé vált, sőt, a Toyota Kovács már nemcsak mobilitási partnerünk, hanem a csapat névadó szponzora is. Ez számunkra komoly bizalom, és a bizalom az egyik legfontosabb dolog, amit egy partner adhat. A Fradinál mi abban hiszünk, hogy a partneri kapcsolat nem arról szól, hogy egymás mellé tesszük a logóinkat, hanem arról, hogy közösen akarunk valamit elérni.

Mint ismert, női kézilabdacsapatunk 2026. július 1. óta FTC-Toyota Kovács néven versenyez, és a cég a gépjárműpark biztosításával a csapat mobilitási partnere is egyben.

Legyen klubtag a FradiMédia YouTube+-csatornáján!

Ha szeretne exkluzív, prémium Fradi-tartalmakkal találkozni, még közelebb kerülni klubunkhoz, csak annyit kell tennie, hogy klubtagként csatlakozik a FradiMédia YouTube+-csatornájához. Az FM YouTube+ hétről hétre friss és exkluzív hírekkel, érdekességekkel, háttérinformációkkal, több sportágból is edzőmeccsek élőképes, vissza is nézhető közvetítéseivel (női kézilabdacsapatunk augusztus 7-i DVSC és augusztus 13-i Esztergom elleni meccse itt visszanézhető), állandó és interaktív rovatokkal várja a klubtagokat. A klubtagság mindössze havonta 899 forintba kerül, további részletek ITT!

Cikkajánló

Pádár Ildikó bekerült a Hírességek Csarnokába

Kézilabdacsapatunk legendáját elit társaságba választották a szurkolók az MKSZ szavazásán.

Jensen örül a sikernek, de javulást vár a csapattól

Női kézilabdacsapatunk vezetőedzője szerint a tavaszig jelentősen javulhat még a teljesítmény.

Hetesekkel győztük le a Metzet a döntőben

Női kézilabdacsapatunk izgalmas meccset játszott a Bajnokok Ligája-címvédővel az Europ'A Cup fináléjában.

A hazaiak legyőzésével jutottunk döntőbe Strasbourgban

Női kézilabdacsapatunk a kisebb hullámvölgyek ellenére is magabiztosan győzte le a Pirats Handballt.

Kézilabda szurkolói ankétot tartunk augusztus 27-én

A szokásoknak megfelelően a szezonrajt előtt szurkolóink személyesen kérdezhetnek a csapattal kapcsolatban.

Intenzív edzéseken vagyunk túl a Metz-cel

Női kézilabdacsapatunk két edzésen gyakorolt a BL-győztes Metz-cel, csütörtökön pedig Strasbourgba utazott.

Új helyek váltak elérhetővé a BL-csoportkörre

Elindult a Bajnokok Ligája-csoportkörre szóló bérletértékesítés második szakasza, már minden hely elérhető.

Elkezdődött a felkészülés legizgalmasabb része

Női kézilabdacsapatunk vasárnap Metzbe utazott, a hét második felét pedig Strasbourgban tölti majd – VIDEÓ!

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin