2024. június 17.
VéNégy Fesztivál a Fradi Kamionnal
Klubunk országjáró járműve a fesztivál második napján érkezik Nagymarosra.

Június 20. és 23. között kerül megrendezésre az idei VéNégy Fesztivál Nagymaroson, amelynek második napjától, vagyis június 21-től a Fradi Kamion is ott lesz, és minden nap 12.00 és 20.00 óra között várja az érdeklődőket, közvetlenül a fesztivál bejárata után.  

Klubunk országjáró járműve tekintélyt parancsoló méretekkel rendelkezik. A kamion 20 méter hosszú, 2,5 méter széles és 4,5 méter magas. A monstrum meghajtásáról egy bődületesen erős, 520 lóerős motor gondoskodik. A kamiont 600 négyzetméteren a Ferencváros színei, jelképei borítják kívül-belül.

Az ikonikus járműnél Greenbox fotósátor lesz kialakítva, ahol különböző hátterekkel lehet fotózkodni, valamint csocsózásra, mini pingpongozásra és teqballozásra is lesz lehetőség, míg a kamion belsejében a Fradi Múzeum időszaki kiállítását lehet megcsodálni, valamint a Fradi Shop termékei között is lehet válogatni, továbbá szurkolói kártya készítésére is lesz lehetőség.

Cikkajánló

Őket ünnepeljük ma

A Fradi-család öt tagját köszönthetjük a mai napon.

Rá emlékezünk ma

Egykori labdarúgónkra emlékezünk a mai napon.

Július 23-án zárva tart a népligeti Fradi Bolt

Üzletünk július 24-től újra várja a vásárlókat.

Őket ünnepeljük ma

A Fradi-család négy tagját köszönthetjük.

Rájuk emlékezünk ma

Egykori labdarúgónkra és úszónkra emlékezünk július 18-án.

Őket ünnepeljük ma

A Fradi-család öt tagját köszönthetjük ezen a napon.

Rájuk emlékezünk ma

Négy egykori sportolónkra emlékezünk július 17-én.

Utolsó útjára kísértük az FTC egykori elnökét

Furulyás Jánost, a Ferencvárosi Torna Club egykori elnökét július 16-án, kedden helyezték örök nyugalomra.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin