2019. október 27.
A bombaformában védő Dibusz: „Így kell folytatni”
Dibusz Dénes szerint megterhelő héten vagyunk túl, de mindig öröm neki, ha segítheti a csapatot védéseivel.

Bajnoki címvédő labdarúgócsapatunk 2-1-es győzelmet aratott a MOL Fehérvár ellen, így pontszámban behozta székesfehérvári riválisát. A duplázó Sigér Dávid mellett hatalmas része volt a győzelemben kapusunknak, Dibusz Dénesnek is, aki számos bravúrt bemutatott.

- Mindig mindenre a lehető legjobban kell reagálnom - kezdte Dibusz Dénes. - Szerencsére most is sokszor jól kaptam el az ütemet, persze sajnálom, hogy nem tudtunk kapott gól nélkül zárni, de nagyon örülünk a három pontnak, főleg egy ilyen megterhelő hét után. Nagyon nehéz volt az utolsó negyedóra, de küzdöttünk, és behúztuk a győzelmet. Jól alakulnak számomra mostanában a mérkőzések, fontos nekem hogy a védéseimmel a csapatot segíthetem, én is érzem, hogy jó formában vagyok. Egy kapus karrierje sokban hasonlít például a csatárokéra, hiszen vannak kevésbé jó, és vannak nagyon jó időszakok. Sokszor szerencse kérdése is, hogy azok a védések, amiken meccsek múlhatnak, mennyire jönnek be. Az utóbbi időben ezek sikerültek, remélem, ez így marad a következő hetekre is.

Videós összeállítás Dibusz Dénes legnagyobb bravúrjairól:

Cikkajánló

Rebrov: „Nehéz hét volt! Nagy köszönet a szurkolóknak”

Sergei Rebrov szerint nagyon fontos mérkőzést sikerült megnyernie csapatunknak.

Sigér duplázott! Moszkva után Fehérvárt is bevettük

Labdarúgócsapatunk 2-1-es győzelmet aratott a MOL Fehérvár otthonában.

Indul a jegyértékesítés a Vojvodina elleni UEL-meccsre

Első hazai Európa Liga-selejtezőnkre 0 forintért válthatnak belépőt leghűségesebb bérleteseink.

Utazás az új festésű csapatbusszal és szülinapozás

Edzés, majd nyolcórás buszút a csodálatos tiroli hegyek közé - így telt a Fradi útja Ausztriába - VIDEÓ!

Ők harmincan utaztak el az ausztriai edzőtáborba

Férfi labdarúgócsapatunk kedden útra kelt, a következő napokban Ausztriában folytatja a felkészülést.

Megérkeztünk a nyári edzőtáborba

Férfi labdarúgócsapatunk június 23. és július 2. között az ausztriai Fieberbrunnban készül az új szezonra.

Idegenben kezdünk – megvan az OTP Bank Liga sorsolása

Rekordbajnok férfi labdarúgócsapatunk a Paksi FC vendégeként kezdi meg az új bajnoki szezont.

Hosszabbítottunk Habib Maigával

A jövőben is a FTC-ben játszik elefántcsontparti középpályásunk.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin