Mint megírtuk, címvédő férfi labdarúgócsapatunk vasárnap a Bicskei TC 2-0-s legyőzésével kezdte meg szereplését a MOL Magyar Kupa 2022/2023-as kiírásában, így bejutott a legjobb 32 közé. A bicskei meccset követően vezetőedzőnk, Sztanyiszlav Csercseszov értékelt.
- A legfontosabb, hogy megnyertük ezt a mérkőzést és bejutottunk a következő körbe – jelentette ki a tréner, aki a válogatott szünet programjáról is beszélt. – A kupameccset követően többen elutaznak a válogatottakhoz, bízom benne, hogy mindenki egészségesen tér majd vissza hozzánk. Azok a játékosok, akik itthon maradnak, most néhány nap szünetet kapnak, majd folytatjuk a felkészülést az októberi mérkőzésekre. A szezon eddigi felében elért eredményekkel elégedettek lehetünk, jól állunk a bajnokságban és az Európa Ligában is, azonban a folytatásban még sok mérkőzés, fontos feladatok várnak ránk.
A bajnokságban hat, az UEFA Európa Liga H-csoportjában pedig két mérkőzés után is hibátlan együttesünk legközelebb október 2-án lép pályára tétmérkőzésen, akkor az OTP Bank Ligában az újonc Kecskeméti TE vendége lesz.
Gruber Zsombor érkezik a Fradi Zóna Bemelegítés by iFOREX Europe legújabb adásába.
Bagi Ádám jelenleg a Soroksár játékosa, de bízik benne, hogy hamarosan lehetőséget kap a Ferencvárosnál.
Vezetőedzőnk szerint sok légiós fizikalitása megsínyli a bajnoki meccshiányt.
Férfi labdarúgócsapatunk óriási csatában győzte le az ETO FC-t a MOL Magyar Kupa elődöntőjében.
Ezúttal murvás parkolónkban és az MVM Dome parkolójában parkolhatnak az autóval érkező szurkolók.
Az Fizz Liga 31. fordulójának rangadóján változatos programokkal várjuk szurkolóinkat a Groupama Arénában.
Labdarúgócsapatunk korábbi támadója a nehézségek ellenére sem bánta meg, hogy 2005-ben a Fradit választotta.
Vezetőedzőnk ismét döntőbe akar jutni a MOL Magyar Kupában.