A hétvégén története 35. bajnoki címét szerző férfi labdarúgócsapatunk szerdán 20:00-kor a másodosztályt vezető Nyíregyháza ellen mérkőzik meg a Magyar Kupa elődöntőjében. Vezetőedzőnk, Dejan Sztankovics szerint kemény mérkőzés vár a mieinkre Balmazújvárosban.
- Talán vannak olyanok, akik számára meglepetés, hogy a Nyíregyháza bejutott az elődöntőbe. Az elemzések alapján azonban csak azt tudom mondani, hogy egy nagyon erős csapattal találkozunk, amelynek a játékosai kiváló fizikummal rendelkeznek. Ellenfelünknek nagyon tudatos a játéka mind védekezésben, mind pedig támadásban, nem lesz egyszerű dolgunk - mondta Dejan Sztankovics.
Szerb mesterünk hozzátette, csapata készen áll a találkozóra, amelyen egyértelműen az a célja, hogy kivívja a fináléba jutást.
- Óriási lehetőség kapujában vagyunk - folytatta vezetőedzőnk. - A döntőben 50-60 ezer szurkoló előtt léphetnénk pályára a Puskás Arénában, ami hatalmas motivációt jelent a csapatomnak. Ahhoz, hogy duplázzunk, s a bajnokság után a Magyar Kupát is megnyerjük, minden erőnkre szükség van. Megünnepeltük a bajnoki cím megszerzését, de azóta már teljes mértékben a kupaelődöntőre fókuszálunk. Minden tőlünk telhetőt megteszünk a duplázásért, rendkívül motiváltak vagyunk. A Ferencváros a legnagyobb magyar klub fantasztikus szurkolókkal, akiknek szeretnénk örömet szerezni.
Nem sokon múlt, hogy hőssé váljon Haiti első vb-meccsén. A lefújás után értékelte a találkozót.
McGinn góljával Skócia 1–0-ra legyőzte Haitit, amelyben csereként pályára lépett a Fradi csatára.
A technikás izraeli válogatott az elmúlt három év több nagy sikerének volt egyik főszereplője.
Vége a magányos meccsnézéseknek, ha önre mosolyog a szerencse legújabb TikTok-játékunkban.
A zárva tartás a webshopot is érinti, de június 19-től ismét a megszokott rend szerint vásárolhatnak.
Klubunk vezető erőnléti edzője a világbajnokságra készülő cseh labdarúgó-válogatottról is mesélt.
Az FTC labdarúgó utánpótlásának újabb tehetséges játékosa kötelezte el magát klubunkhoz.
Osváth Attila újra bizalmat kapott, a magyar labdarúgó-válogatott 3–1-re verte Kazahsztánt.