Ahogy megírtuk, férfi labdarúgóink megvédték bajnoki címüket, így zsinórban hatodszor is a mieink nyakába kerül majd az aranyérem az idény végén.
Ez a teljesítmény pedig egyedülálló a klub történetében. Az előző idényben beállítottuk az eddigi rekordot jelentő öt elsőséggel, hiszen akkor megismételtük az 1909 és az 1913 között elért szériát, 2024-ben pedig új rekordot állítottunk fel a zsinórban megnyert hat bajnoki címmel, miután 2019-ben, 2020-ban, 2021-ben, 2022-ben, 2023-ban és 2024-ben is az FTC lett a bajnok.
Jövőre pedig támadást indíthatunk az abszolút magyar csúcsok felé. Első lépésként egalizálhatunk az ősi rivális Újpest ellen, amely egymás után hétszer lett bajnok 1969 és 1975 között. Az abszolút magyar rekordot viszont az MTK tartja, amely 1914 és 1925 között tízszer nyerte meg a bajnokságot. Amennyiben kitart a mieink remek formája, akkor ezt az abszolút csúcsot is lassan becserkészhetjük.
A Ferencváros hosszabbításban győzte le a Zalaegerszeget, megszerezve története 25. kupagyőzelmét.
A Ferencváros hosszabbítás után győzte le a ZTE-t, ezzel 25. alkalommal nyerte meg a Magyar Kupát – VIDEÓ!
A ZTE legyőzésével újra az FTC nyerte a MOL Magy Kupát – önfeledt ünneplés kezdődött a lefújás után – VIDEÓ!
Vezetőedzőnk a 25. kupagyőzelem után elmondta: biztos volt benne, hogy jönni fog egy Toon Raemaekers-gól.
Sorozatban harmadik fináléjában már nem kegyelmezett a Fradi, Toon Raemaekers góljával győztük le a ZTE-t.
Férfi labdarúgócsapatunk 18:00-tól a ZTE ellen lép pályára a Puskás Arénában a MOL Magyar Kupa döntőjében.
Szombaton 17:30-tól az MMK-döntőn is várjuk önöket a Fradi Zóna Értékelés Live by iFOREX Europe-ban.
Május 11-én 12 óráig lehet hivatalos Facebook-oldalunkon a labdarúgóinkról készült rajzokra voksolni.