2019. december 30.
„Alapember szeretnék lenni a Ferencvárosban”
Csonka András a jövőben is azért dolgozik majd, hogy beverekedje magát Sergei Rebrov csapatába - videó!

Mint arról korábban beszámoltunk, hétfőn szerződést hosszabbítottunk férfi labdarúgócsapatunk ifjú tehetségével, Csonka Andrással. A magyar bajnok és kupagyőztes középpályás az új szerződése aláírását követően elmondta, mi lesz a célja a következő időszakban.

Hosszabbítottunk egyik legnagyobb tehetségünkkel

A magyar bajnok és MK-győztes, 19 esztendős Csonka András a jövőben is a Ferencváros sikereiért dolgozhat.

EL-csoportkörös csapattól hoztunk haza magyar játékost

A kétszeres magyar válogatott középpályás a Ferencvárosban folytatja pályafutását.

„A Fradival az európai porond és a válogatott a célom”

Új középpályásunk a Lugano után a Fradival is játszani akar egy nemzetközi kupa csoportkörében.

2020-ban is kedvezmények a szurkolói kártyával!

Az új esztendőben is kedvezményekhez juthat Fradi szurkolói kártyájával!

„Örülök, hogy segíthettem a csapatnak döntőbe jutni”

A Nyíregyháza 2-1-es legyőzése után a mindent eldöntő gól szerzője, Edgar Szevikjan értékelt.

Leandro: „Az utolsó pillanatig hittünk a fordításban”

Pályaedzőnk, Leandro de Almeida a győzelem után kiemelte a csapat küzdeni tudását és akarását.

A hajrában harcoltuk ki a kupadöntőt!

35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re nyert a Nyíregyháza ellen a MOL Magyar Kupa elődöntőjében.

Exkluzív: ilyen a bajnoki pezsgőfürdő Fradi-módra

Ünneplés a szurkolókkal a pályán, nagy buli a színfalak mögött, így ünnepeltük a 35. bajnoki címet – VIDEÓ!