Javában zajlik a második nyári edzőtábor, 35-szörös bajnok férfi labdarúgóinkra minden nap kemény edzések várnak, emellett felkészülési mérkőzések is szerepelnek a programban, legközelebb a horvát NK Istra 1961 ellen tesztelhetik a tréningeken begyakorolt mozgásformákat és különböző taktikai elemeket Dibusz Dénesék.
Első felkészülési meccsünkön a második játékrészben különleges dolog történt fiatal labdarúgónkkal, Tóth Alex-szel, ugyanis a mindössze 18 éves középpályásunk viselhette a csapatkapitányi karszalagot, és edzőmeccs ide vagy oda, ez egy ifjú tehetség karrierjében fontos mérföldkő lehet.
- Ez hatalmas megtiszteltetés, egyébként is a felnőttek között csapatkapitánynak lenni, nemhogy a Ferencvárosban, és nem hogy ilyen nevek mellett. Meglepetésként ért engem, hogy a CSZKA 1948 Szófia elleni meccsünk második félidejében megkaptam a csapatkapitányi karszalagot, de mint mondtam, ez egyben egy nagy megtiszteltetés is volt, és nagy motivációt ad nekem a jövőre nézve – mondta Tóth Alex.
Vezetőedzőnk, Pascal Jansen egyetlen dolgot kért fiatal játékosunktól, mielőtt a második félidőre a csapat kifutott a pályára.
- Félidőben odahívott magához, feladta rám a szalagot és annyit mondott, hogy legyek vezér, ez volt a kérése - folytatta középpályásunk.
A mérkőzés utáni napon természetesen nem maradhatott el a csapattársak általi jókedélyű ugratás sem.
- Szeretem a srácoktól ezeket a zrikákat, tudom, hogy ezekben semmi komoly nincs, természetesen mindannyian tudjuk, hogy a csapat első számú vezetője Dibusz Dénes, de nagyon jó motiváló, hogy csapatkapitány lehettem, remélem, még lesz rá lehetőségem.
Ha elsőkézből szeretne értesülni csapatunkat érintő legfrissebb hírekről és érdekességekről, kövesse a FradiMédia hivatalos felületeit: a Facebookon, az Instagramon, a TikTokon, a YouTube-on, a fradi.hu-n és a Fradi Applikáción is exkluzív anyagokkal készülünk szurkolóinknak.
Ötvös Bence gólja döntötte el a Kisvárda elleni idegenbeli bajnokinkat - VIDEÓ!
Ír vezetőedzőnk, Robbie Keane értékelte a Kisvárda elleni 1-0-s győzelmet.
Horváth László Api bácsi, Lékai Máté, valamint Barna Kata részesült elismerésben – VIDEÓ!
Az FTC elnöke, Kubatov Gábor köszönetet mondott az olasz cég remek munkájáért - VIDEÓ!
Férfi labdarúgócsapatunk nagy csatában egy büntetővel 1-0-ra megnyerte a bepótolt bajonkit.
Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippeljen a Kisvárda elleni bajnoki végeredményére!
December 7-én, vasárnap a Kisvárda ellen is meccsnapi akcióval készülünk szurkolóinknak.
Úton-útfélen rovatunk következő szereplője férfi labdarúgócsapatunk csatára, Lenny Joseph – VIDEÓ!