2020. február 23.
Boli és Ramadan bombagóljaival nyertünk
Vasárnap délelőtt férfi labdarúgócsapatunk 2-1-es győzelmet aratott felkészülési meccsen a Pesterzsébet ellen.

Listavezető férfi labdarúgócsapatunk az első idén elveszített mérkőzése után egy nappal felkészülési meccset játszott a Pesterzsébet ellen. Azon játékosaink kaptak lehetőséget vasárnap délelőtt a zártkapus összecsapáson, akik nem léptek pályára Mezőkövesden, vagy csereként álltak be. Sergei Rebrov vezetőedző a Gróf - Botka, Frimpong, Civic, Csontos - Szabó R., Lodico - Juhász B., Varga - Sihnevich, Boli kezdőcsapatot küldte pályára.

Már az első pillanattól kezdve mi irányítottunk, sokat birtokoltuk a labdát és megszálltuk az ellenfelünk térfelét. Az első nagyobb helyzet a 25. percben jött, amikor egy szöglet után Abraham Frimpong közvetlen közelről a kapufát találta el, így sajnos ekkor még nem született gól. A 39. percben a vendégek előtt adódott nagy lehetőség, Grófra vezették rá a labdát, de kapusunk ragyogó bravúrt mutatott be az akció végén. Az első játékrész 0-0-val ért évet.

A második félidő elején Franck Boli került helyzetbe, és 18 méterről elképesztő erővel a jobb felső sarokba bombázott (1-0)! A mérkőzés utolsó félórájára több utánpótlás-játékosunk is beállhatott, Iyinbor Patrick, Pintér Dániel, Ammar Ramadan, Hajdú Roland és Tölgyes Ádám.

Szabadrúgáshoz jutottunk a 88. percben, Ammar Ramadan állt a labda mögé, és gyönyörűen a jobb felsőbe tekert (2-0). A második találatunk után szinte rögtön tizenegyeshez jutott a vendégcsapat, Szécsi Gergő sajnos nem tudta védeni a büntetőt, így ellenfelünk felzárkózott egy gólra. Azonban több esemény már nem volt a mérkőzésen, 2-1-re nyertünk számos fiatal játékosunkkal a Pesterzsébet ellen.

Férfi labdarúgás, felkészülési mérkőzés

FTC–Pesterzsébet 2-1 (0-0)

FTC: Gróf - Botka, Frimpong, Civic, Csontos – Szabó R., Lodico – Juhász B., Varga, – Sihnevich, Boli

Csereként beállt: Szécsi, Iyinbor, Pintér D., Ramadan, Hajdú R., Tölgyes Á.

Gólszerzők: Boli, Ramadan

„Az anyám!”: Dibusz és az FTC ajándéka Bodrogi Gyulának

A Nemzet Színésze nemrég ünnepelte 90. születésnapját, klubunk pedig emlékezetes ajándékkal lepte meg – VIDEÓ!

Botka Varga Barnabásnak adott tippeket, de megfogadta?

Focistáink ismét fát ültettek a Budakeszi Vadasparkban, ahol Dibusz Dénes kisfia ismét ellopta a showt – VIDEÓ

Sajtóakkreditáció a DVSC elleni bajnokira

A sajtó munkatársai május 2., csütörtök 12.00-ig adhatják le akkreditációjukat a vasárnapi bajnokira.

„Örülök, hogy segíthettem a csapatnak döntőbe jutni”

A Nyíregyháza 2-1-es legyőzése után a mindent eldöntő gól szerzője, Edgar Szevikjan értékelt.

Leandro: „Az utolsó pillanatig hittünk a fordításban”

Pályaedzőnk, Leandro de Almeida a győzelem után kiemelte a csapat küzdeni tudását és akarását.

A hajrában harcoltuk ki a kupadöntőt!

35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re nyert a Nyíregyháza ellen a MOL Magyar Kupa elődöntőjében.

Exkluzív: ilyen a bajnoki pezsgőfürdő Fradi-módra

Ünneplés a szurkolókkal a pályán, nagy buli a színfalak mögött, így ünnepeltük a 35. bajnoki címet – VIDEÓ!