2019. szeptember 2.
„Nem lehetett érezni, hogy emberhátrányban játszunk”
Balhátvédünk meghatározó szerepet töltött be a Diósgyőr elleni bajnokin, majd asszisztot adott a gólunknál.

Labdarúgócsapatunk 1-0-ra nyerte második hazai bajnokiját is, ezúttal a Diósgyőrt sikerült legyőznie, méghozzá úgy, hogy 85 percet emberhátrányban játszott. A gólpasszt jegyző Eldar Civic így értékelte az összecsapást.

- Örülök, hogy jól ment a játék, ráadásul ki tudtam venni a részem a mindent eldöntő találatból, hiszen gólpasszt adtam. Az első félidőben szerintem nem lehetett érezni, hogy tíz emberrel játszottunk, nagy nyomást helyeztünk az ellenfelünkre, sokat birtokoltuk a labdát, és akár több gólt is szerezhettünk volna. Aztán a második negyvenöt percre jobb lett a Diósgyőr, többet veszélyeztetett, ráadásul sebességben sem voltunk ugyanolyan jók, mint az első játékrészben. Az a fontos, hogy megnyertünk egy ilyen nehéz találkozót.

Bosnyák védőnk beszélt az előttünk álló válogatott szünetről, valamint a jövőbeni kihívásokról.

- Már vasárnap este elindultam a családommal Bosznia-Hercegovinába, hogy csatlakozzak a válogatotthoz. Valóban kemény hetek elé nézünk, hiszen miután visszatérünk, már bajnokit játszunk a Paks ellen idegenben, majd Barcelonába utazunk az első EL-meccsünkre. Ez a futball, ezért küzdöttünk, hogy ennyi fontos tétmeccset játszhassunk. Egyáltalán nem panaszkodunk a nagyobb terhelés miatt, nagyon várjuk ezeket a kihívásokat!

A mérkőzés után megszólaló Mikalai Sihnevich interjúját ITT tekinthetik meg, Sergei Rebrov sajtótájékoztatójáról pedig ITT számoltunk be.

Cikkajánló

Távozik Stefan Gartenmann

A háromszoros svájci válogatott középső védő két idény után vált klubot.

Gróf Dávid távozik klubunktól

Kereken félszáz mérkőzés után köszön el a Ferencvárostól a rutinos kapus.

Toon Raemaekers: 50 mérkőzés és 1 nagyon fontos gól

Félszáz tétmeccse volt belga védőnknek debütáló Fradi-szezonjában, első gólja pedig kupagyőzelmet ért - VIDEÓ

Lenny Joseph vb-formában? Gólt lőtt Új-Zélandnak

Haiti támadónk élete első válogatott mérkőzésén rögtön betalált.

A Sparba is megérkeznek a legnépszerűbb Fradi-termékek

Országszerte 20 Spar áruházban már elérhetőek klubunk kedvelt és keresett ajándéktárgyai.

Hazatér Borbély Balázs: ő a Fradi új edzője!

2022 után újra a fővárosi zöld-fehéreket erősíti Borbély Balázs, aki új korszakot nyithat az FTC-nél.

Gruber Zsombor: "Nagy örömmel jöttem a válogatottba"

Támadónk Osváth Attilával együtt a Finnország és Kazahsztán elleni mérkőzésekre készül a nemzeti csapattal.

Leandro: Xavi kérdezte, honnan tudok ilyen jól magyarul

Másodedzőnk elmondta, van egy francia világsztár, aki angol sikert vár a ma esti budapesti BL-döntőben!

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin