Magyar bajnoki címvédő, kupa- és UEL-csoportgyőztes férfi labdarúgócsapatunk a ZTE 2-1-es legyőzése és a Vasas elleni 0-0-s döntetlen után a Paks együtteséhez látogat. A találkozót a két csapat eredetileg augusztusban játszotta volna, ám a mieink európai kupaszereplése miatt halasztásra került, így február 1-jén, szerdán 18.30-tól kerül megrendezésre a mérkőzés. A találkozó előtt Sztanyiszlav Csercseszovot kérdeztük.
- A Vasas elleni meccs után rögtön a Paksra fókuszáltunk – kezdte Sztanyiszlav Csercseszov. - Kielemeztük a játékukat, fel vagyunk készülve mindenre. Az a legfontosabb, hogy előbb tanuljunk a hibáinkból, majd kijavítsuk azokat. A kapu előtti szituációkban még magabiztosabbnak kell lennünk, hogy gólokat szerezzünk. Nem lesz könnyű dolgunk, ám a célunk természetesen nem lehet más, mint a győzelem.
A Paks elleni találkozót február 1-jén, szerdán 18.30-kor rendezik a Paksi FC Stadionban.
Ne hagyja ki a 2023-as év első derbijét! Jegyeket ITT vásárolhat!
Vegye meg a Fradiért!
UEL-csoportgyőztes labdarúgócsapatunk nyolcaddöntős ellenfele ugyan még nem ismert, de a március 16-i, Puskás Arénában megrendezésre kerülő visszavágóra már elindult a jegyértékesítés. Biztosítsa be helyét most, legyen ott a történelmi mérkőzésen, és buzdítsa a helyszínről Dibusz Déneséket. Részletek ITT!
Ezzel párhuzamosan továbbra is zajlik a bajnoki bérletek értékesítése, részletek ITT!
Férfi labdarúgócsapatunk február 11-én 17.30-tól a másodosztályú Csákvárt fogadja a MOL Magyar Kupában.
A Rapid Wien elleni edzőmérkőzésünkön a spori testére helyezett kamera rögzítette az eseményeket.
Az FC Midtjylland az európai kupákban nem a kedvenc ellenfelünk, talán La Mangában sikerül elkapni őket.
A BL-győztes Keita 2024 decemberében kölcsönjátékosként érkezett, de immár végleg a klubunk játékosa lett.
Csütörtökön 13.40-től várják önöket vendégeink a Fradi Zóna Értékelés Live by iFOREX Europe legújabb adásában.
Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippeljen a Midtjylland elleni felkészülési meccs végeredményére!
Újabb vereség, egy hangulatos vacsora és egy váratlan látogatás elmúlt két napunk kiemelt eseményei.
Fiatal tehetségünk ismerős környezetben, a DVTK-ban fejlődhet tovább.