2019. szeptember 5.
Dibusz kezdett, Sigér debütált, Varga beállt
Labdarúgó-válogatottunk 2-1-es vereséget szenvedett Montenegrótól, három Fradi-játékos lépett pályára.

Négy játékosunk került be a válogatott keretébe, közülük kapusunk, Dibusz Dénes került be a kezdőcsapatba. Kiválóan kezdtük a találkozót, Nagy Dominik okos passzát Holender Filip váltotta gólra (0-1).

A lőtt gólt követően még mi irányítottuk a találkozót, de szépen lassan a montenegróiak is odakerültek a kapunk elé, Dibusz több alkalommal is nagy bravúrral védett, a 32. percben azonban ő is tehetetlen volt, amikor Nebojsa Kosovic a bal alsó sarokba tekert (1-1).

A szünetben beállt Sigér Dávid, aki a Fradi 168. magyar válogatott labdarúgója, egyben a nemzeti csapat 1000. debütánsa lett! Középpályásunk rögtön egy vesélyes lövéssel vetette észre magát. Később, a 64. percben Varga Roland is beállt, szélsőnk rögtön oda is állt egy szabadrúgáshoz, és távolról kevéssel tévesztett.

A 75. percben Lang Ádám szabálytalankodott a tizenhatoson belül, Montenegró büntetőhöz jutott, Stefan Mugosa pedig értékesítette a lehetőséget (2-1). A hátralévő időben már nem tudtunk egyenlíteni, de Dibusz még bemutatott egy nagy bravúrt, így 2-1-re kaptunk ki.

Folytatás hétfőn, a Szlovákia elleni, hazai Európa bajnoki-selejtezőn, ott valószínűleg már negyedik játékosunkra, Lovrencsics Gergőre is számít majd Marco Rossi szövetségi kapitány.

Légiósaink közül Lasha Dvali nem kapott szerepet Grúziában a Dél-Korea elleni felkészülési mérkőzésen, Stefan Spirovski azonban beállt Észak-Macedóniába Izraelben, az 1-1-re végződő Eb-selejtezőn a 83. percben cserélték be.

VÁLOGATOTT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
Montenegró - Magyarország 2-1 (1-1)
Magyarország: Dibusz - Bese, Lang, Baráth (Orbán, a szünetben), Korhut (Ferenczi, 61.) – Gazdag (Kovács I., a szünetben), Kleinheisler, Holman – Németh K., (Sigér, a szünetben), Holender (Varga R., 64.), Nagy D. (Dzsudzsák, 69.)
Gól: Kosovic (32.), Mugosa (75.), ill. Holender (2.)

„Örülök, hogy segíthettem a csapatnak döntőbe jutni”

A Nyíregyháza 2-1-es legyőzése után a mindent eldöntő gól szerzője, Edgar Szevikjan értékelt.

Leandro: „Az utolsó pillanatig hittünk a fordításban”

Pályaedzőnk, Leandro de Almeida a győzelem után kiemelte a csapat küzdeni tudását és akarását.

A hajrában harcoltuk ki a kupadöntőt!

35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re nyert a Nyíregyháza ellen a MOL Magyar Kupa elődöntőjében.

Exkluzív: ilyen a bajnoki pezsgőfürdő Fradi-módra

Ünneplés a szurkolókkal a pályán, nagy buli a színfalak mögött, így ünnepeltük a 35. bajnoki címet – VIDEÓ!

Különleges anyák napi akció a DVSC elleni mérkőzésre

A DVSC elleni találkozóra az édesanyák belépőjét 50 százalék kedvezménnyel lehet megvásárolni.

FTC-DVSC: Jegyinformációk

Elindult a jegyértékesítés a DVSC elleni május 5-i hazai bajnokinkra.

Anyák napi ajánlat

Harmincöt százalékos kedvezménnyel vásárolhatják meg a női kapucnis pulóvert és a pamut melegítőnadrágot.

„Ahhoz, hogy duplázzunk, minden erőnkre szükség van”

Vezetőedzőnk, Dejan Sztankovics mondta el várakozásait a szerdai, Nyíregyháza elleni Magyar Kupa-elődöntőről.