2022. október 15.
„Egyik mérkőzés sem könnyű idegenben”
Vezetőedzőnk, Sztanyiszlav Csercseszov Mezőkövesden is 100 százalékot vár a csapattól.

Nincs megállás! A Crvena zvezda csütörtöki legyőzését követően bajnoki címvédő férfi labdarúgócsapatunk október 16-án, vasárnap a Mezővesd Zsóry FC vendégeként folyatja az OTP Bank Liga 11. fordulójában. A mérkőzés előtt vezetőedzőnk, Sztanyiszlav Csercseszov nyilatkozott a FradiMédiának.

- A pénteki napot a regenerációnak szenteltük, azok a játékosok, akik többet játszottak a Crvena zvezda ellen, könnyített munkát végeztek, míg a többiek edzettek. Szombaton, azaz a bajnokink előtti második edzésen már tisztábban láthattam, hogy kik azok, akikre számíthatok Mezőkövesden. A csütörtöki mérkőzés már történelem, az elmúlt két napban csakis azzal foglalkoztunk, hogy felkészültek legyünk a ránk váró bajnoki mérkőzésre, majd az utána következő, jövő szerdai kupameccsre. Az AS Monaco elleni UEL-meccsünkkel még ráérünk kicsit később foglalkozni – kezdte a tréner, aki a vasárnapi ellenfélről is beszélt. - Tudom, hogy szeptember óta új edző irányítja a Mezőkövesdet, az a szakember, aki korábban a Vasast is vezette. Egyik mérkőzés sem könnyű idegenben, de mi felkészültünk, szeretném, ha a csapat 100 százalékot nyújtana vasárnap.

A Ferencváros eddig nyolc meccset játszott az NB I-ben, hét győzelemmel 21 pontot gyűjtve a 11. kör előtt vezettük a tabellát.

 

Jegyinformációk a következő csoportmeccsre

Következő, október 27-én, csütörtökön 21.00-kor kezdődő UEL-csoportmeccsünkre már kaphatók a belépők – ne maradjon le az AS Monaco elleni összecsapásról, biztosítsa helyét a Groupama Arénában már most! Részletek ITT!

Cikkajánló

Keane: "Hiányzott belőlünk az intenzitás"

Vezetőedzőnk szerint a második félidőben megvolt a lehetőségünk a gólszerzésre a DVSC ellen.

Varga és Gartenmann Groupama Fair Díjat kapott

A díj átadására a DVSC elleni mérkőzésünk szünetében került sor a Groupama Arénában.

Egygólos vereség a DVSC ellen

Bajnoki címvédő férfi labdarúgócsapatunk 1-0-ra kikapott 2025 utolsó hazai bajnokiján.

Tippeljen, és nyerje meg Varga Barnabás dedikált mezét!

Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippeljen a DVSC elleni hazai bajnoki végeredményére!

Fradi Zóna Értékelés Live a DVSC elleni bajnokin

Vasárnap 14.25-től várják önöket vendégeink a Fradi Zóna Értékelés Live by iFOREX Europe legújabb adásában.

Keane: „Kell a két győzelem és utána jöhet a pihenő!”

Vezetőedzőnk is tudja, itt az év vége, de nagyon nagy szükség van a maximális hat pontra a bajnokságban.

10 nemzetközi győzelem, Keane beérte Nyilasit és Blumot

Robbie Keane kevesebb, mint egy év alatt jutott el 10 nyertes nemzetközi találkozóig.

FTC-DVSC: 50 %-os meccsnapi áresés

2025 utolsó hazai bajnokiján féláron tehetnek szert szurkolóink különböző kabátjainkra.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin