2020. január 13.
Eldőlt! EZ lett az Év Fradi-pillanata!
Sokáig rendkívül szoros volt a verseny, sűrűn változott az első hely, még az utolsó napon is! – VÉGEREDMÉNY!

Hagyományteremtő céllal 2018 végén megszavaztattuk szurkolóinkat, hogy szerintük melyik volt az Év Fradi-pillanata. Az első szavazást az akkor ifjúsági olimpiai bajnoki címet szerző tornászunk, Balázs Krisztián nyerte.

Tavaly, az Aranyévben a csapatbajnoki címek és a nemzetközi sikerek mellett számos egyéni sportolónk sikerének is örülhettünk, így rendkívül nehéz dolgunk volt kiválasztani azt a 10+1 történését, amelyre szavazhattak szurkolóink. A voksolást december 31-én indítottuk el és drukkereink január 12-ig, vasárnapig szavazhattak a legemlékezetesebb eseményre.

Végig rendkívül szoros csata zajlott, állandóan változott az első helyen álló személye. A beérkezett szavazatok alapján pedig eldőlt, hogy a futballmérkőzéseken bemutatott koreográfiák nyertek, csupán néhány szavazattal megelőzve a második helyezettet.

Gratulálunk!

Hajnal Tamás elemezte új igazolásainkat – videó

Sportmenedzserünk az újak mellett a fiatalokról és az Európa Liga hatásáról is beszélt.

Somália: „A Ferencvárosból szeretnék visszavonulni!”

Régi-új brazil játékosunknak már játékos-pályafutása utáni életéről is konkrét elképzelései vannak – VIDEÓ!

Életre szóló élmény: exkluzív program Fradi sztárokkal!

Már csak egy hely elérhető életre szóló élményünkből a Paks elleni bajnokira.

Rebrov: „Nincsenek sztárok, itt keményen kell dolgozni”

Sergei Rebrov az edzőtáborról, az új igazolásokról és a következő feladatokról is beszélt interjúnkban.

Hajnal: Somália ezen a téren ad majd sokat a csapatnak

Sportmenedzserünk Vécsei Bálint, Gastón Lodico, Somália és Szánthó Regő érkezéséről is beszél a Fradi TV-ben.

A Kolozsvár elleni meccs is elmarad, de nem pihenünk

A két elmaradt találkozó helyett a mieink a hotel edzőpályáján tréningeznek majd.

Somália ferencvárosi tervei a Fradi TV-ben!

Hajnal Tamás az új igazolásokról, hokisaink csodás kupasikere és Év Sportolója Gála a legújabb Fradi TV-ben!

Heti programajánló

Férfi futballcsapatunk számára folytatódik a bajnokság, női kézilabdázóink rangadót vívnak a román bajnokkal.