2021. szeptember 3.
„Ez jó lehetőség volt a fiataloknak”
Peter Stöger elégedett volt ifjú labdarúgóink topolyai teljesítményével.

Magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk pénteken 2-1-es vereséget szenvedett a TSC elleni topolyai stadionavató mérkőzésen. A lefújás után vezetőedzőnk, Peter Stöger értékelte a párharcot.

- Büszkék vagyunk, hogy a mi csapatunk lehetett az első ellenfél ebben a stadionban – kezdte Peter Stöger. - Remek meccs volt, mindkét félnek sok esélye volt a gólszerzésre. Sok fiatalunk játszott itt, ez jó lehetőség volt számukra, összességében elégedett vagyok velük. Az 1-1-es döntetlen természetesen jobb eredmény lett volna, de gratulálok az ellenfélnek a stadionavatón elért győzelméhezz. Ez egy nagyszerű stadion, Budapesten talán a miénk nagyobb, de ez is nagyon szép, büszkék lehetnének rá. Sok osztrák csapat szeretne ilyen arénát. Az ellenfélnek megvannak a minőségi játékosai, nem meglepő, hogy a TSC a szerb bajnokság második helyén áll.

A sajtótájékoztatón a tizenegyest értékesítő Vécsei Bálint is értékelte a találkozót.



- Jó iramú mérkőzés volt, az volt a célunk, hogy 90 percet játszunk, hogy ne essünk ki a bajnoki ritmusból. Megvoltak a helyzeteink, ezekkel jobban kellett volna gazdálkodnunk, de kiegyenlített volt a mérkőzés. Egy nagyon jó minőségű pályán egy jó csapattal játszottunk – mondta Vécsei Bálint.

Cikkajánló

Egygólos vereség a topolyai pályaavatón

Férfi labdarúgócsapatunk büntetőből egyenlített, végül kikapott a topolyai stadionavatón a házigazda TSC-től.

Így győztük le a Kisvárdát!

Ötvös Bence gólja döntötte el a Kisvárda elleni idegenbeli bajnokinkat - VIDEÓ!

„A srácok megmutatták, hogy tudnak küzdeni!”

Ír vezetőedzőnk, Robbie Keane értékelte a Kisvárda elleni 1-0-s győzelmet.

Íme, a 2025-ös Fradi Fair Play-gála díjazottjai

Horváth László Api bácsi, Lékai Máté, valamint Barna Kata részesült elismerésben – VIDEÓ!

Bemutatkozott a Macron Sport Hub a Groupama Arénában

Az FTC elnöke, Kubatov Gábor köszönetet mondott az olasz cég remek munkájáért - VIDEÓ!

Ötvös a tabella élére rúgta a Fradit Kisvárdán

Férfi labdarúgócsapatunk nagy csatában egy büntetővel 1-0-ra megnyerte a bepótolt bajonkit.

Tippeljen és nyerjen Ferencváros sálat!

Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippeljen a Kisvárda elleni bajnoki végeredményére!

Nagy akció a csizmákban: bemelegítő felső féláron

December 7-én, vasárnap a Kisvárda ellen is meccsnapi akcióval készülünk szurkolóinknak.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin