2025. január 10.
„Ez volt az első meccsem, élveztem minden pillanatát"
Első felnőtt ferencvárosi mérkőzése után Lakatos Csongor mondta el tapasztalatait.

Magyar bajnoki címvédő férfi labdarúgócsapatunk 0-0-s döntetlent játszott a Preußen Münster ellen a spanyolországi edzőtáborban. Vezetőedzőnk, Robbie Keane elmondta, két csapatot állított ki, kombinálva a fiatalokat és a tapasztaltabb játékosokat. Az első félidőre kifutott együttes kezdőjében kapott helyett Lakatos Csongor, akinek ez volt az első mérkőzése a Ferencváros felnőtt együttesében.

- Az utolsó edzésünk után tudtam meg, hogy én is ott leszek a kezdőcsapatban, ráadásul úgy, hogy az első félidei csapatban kapom meg a lehetőséget – emlékezett vissza Lakatos Csongor. – Ugyanúgy vártam ezt a találkozót, mintha a kispadon kaptam volna helyet, de nyilván ez így hatalmas öröm, nagyon élveztem minden pillanatát. Az első perctől kezdve próbáltam kihozni magamból a legtöbbet, nem izgultam, nyugodtan szerettem volna teljesíteni az első perceimet. Volt egy hibám, azt természetesen elkerülhettem volna, igyekezni fogok, hogy több ilyen ne legyen, de azt hiszem, nem sikerült rosszul. A saját játékomat nézve elmondható, hogy még higgadtabban és egyszerűbben kell játszanom. A társak folyamatosan biztattak, azt kérték, adjam önmagamat, és csináljam azt, amiben jó vagyok – mondta a mérkőzés után Lakatos Csongor.

Cikkajánló

Stefan Pánikkal bővül a szakmai stáb

Labdarúgócsapatunk új erőnléti edzője évek óta együtt dolgozik Borbély Balázzsal.

Kezdődik a munka!

36-szoros magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk visszatért a Népligetbe.

Kazahsztán ellen zárja az idényt válogatottunk

Utolsó meccsét Debrecenben vívja meg Marco Rossi csapata, soraiban Gruber Zsomborral és Osváth Attilával.

Joseph sem tudott segíteni csapatán

Labdarúgó világbajnoki felkészülési mérkőzésen Haiti válogatottja előnyről kapott ki Perutól.

Pinte Attila: „Megértem Borbély Balázs döntését”

Magyar bajnok korábbi labdarúgónk bízik volt csapattársában, az FTC új vezetőedzőjében, Borbély Balázsban.

Osváth Attila: Szerintem tudtuk irányítani a mérkőzést

Labdarúgó-válogatottunk idei harmadik meccsén is pályára lépő védőnk értékelte a finnek elleni sikert – VIDEÓ!

Osváth Attila kezdett, a válogatott legyőzte a finneket

Védőnk 45 percet volt pályán, Varga Barnabás két gólja döntötte el a mérkőzést.

Akár 75%-os kedvezmények a Fradi Garázsvásáron

Idén sem múlhat el a nyár a nagy sikerű Garázsvásár nélkül, ahol hatalmas kedvezményekkel vásárolhatnak.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin