2023. március 1.
Fogjunk össze a kárpátaljai magyarokért!
Klubunk a Mezőkövesd elleni jegybevételből több millió forinttal támogatja a viski labdarúgócsapatot.

Férfi labdarúgócsapatunk március 3-án, pénteken 20.15-től a Mezőkövesdet fogadja a Groupama Arénában a bajnokság 22. fordulójában. Arra biztatjuk szurkolóinkat, hogy töltsük meg a lelátókat a találkozón, hiszen a jegybevételből több millió forintot a határon túli magyar fiatalok megsegítésére fordítunk.

A Ferencvárosi Torna Club életében mindig kiemelt szerepet töltött és tölt be a társadalmi felelősségvállalás, különösen, ha határon túli magyaroknak segíthetünk. Kárpátalján, a háború sújtotta Ukrajna területén fekszik a többségében magyarok lakta Visk település, az egyik legősibb, legrégebben alapított magyar község, amely három utánpótlás labdarúgócsapatot is foglalkoztat.

Klubunk a március 3-i bajnokira váltott jegyekből befolyt összeg jelentős részét, több millió forintot fordít a szintén zöld-fehér színekben játszó Visk labdarúgócsapatának megsegítésére. A helyi sportolóknak szeretnénk támogatást nyújtani.

Segítsünk együtt a viskieknek, legyünk minél többen a Mezőkövesd elleni bajnokin! Hajrá, zöld-fehérek!

Jegyinformációk

Már kaphatók a jegyek futballcsapatunk következő két hazai mérkőzésére! Bajnokcsapatunk március 3-án, pénteken 20.15-től a Mezőkövesdet, majd március 12-én, vasárnap 18.15-től a Puskás Akadémiát fogadja a Groupama Arénában. Jegyvásárlás ITT!

Továbbra is zajlik a bajnoki bérletek értékesítése. Részletek ITT!

Vegye meg jegyét a március 16-án, a Puskás Arénában megrendezésre kerülő UEL-nyolcaddöntő visszavágóra. Részletek ITT!

Cikkajánló

„A visszavágóig minden téren jobbak leszünk”

Borbély Balázs a Vojvodina ottonában megnyert Európa Liga-selejtező után nyilatkozott.

Yusuf góljával győztünk Újvidéken

Zachariassen góljára még volt válasza a Vojvodinának, de Yusuf találatával előnyből várjuk a visszavágót.

Tippeljen, és nyerjen egy bluetooth hangszórót!

Nyereményjáték a Fradi Facebook-oldalán, tippelje meg a Vojvodina elleni UEL-mérkőzés pontos végeredményét!

MI MINDENHOL OTT VAGYUNK

Az Iparművészeti Múzeum inspirálta új mezünket.

Lenny Joseph: „Az a célunk, hogy újra bajnokok legyünk”

A haiti válogatottal a labdarúgó-vb-t megjárt támadónk készen áll, hogy vezére legyen a Fradinak.

Így várjuk a Vojvodina elleni UEL-meccset

Férfi labdarúgócsapatunk csütörtökön 20:00-kor az FK Vojvodina ellen lép pályára az UEL selejtezőjében.

Borbély Balázs: Nagyon kiegyensúlyozott keretünk van

A Vojvodina elleni UEL-selejtező előtt vezetőedzőnk és támadónk válaszolt az újságírók kérdéseire.

Nem látta? Ha klubtag, ez nem akadály! Visszanézheti!

Legyen klubtag a FradiMédia YouTube + csatornáján és nézze vissza csapatunk edzését!

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin