2026. április 22.
FTC-ETO FC: parkolási lehetőségek az MMK-meccsre
Ezúttal murvás parkolónkban és az MVM Dome parkolójában parkolhatnak az autóval érkező szurkolók.

24-szeres kupagyőztes férfi labdarúgócsapatunk a MOL Magyar Kupa elődöntőjében az ETO FC-t fogadja a Groupama Arénában. Az autóval érkező drukkerek számára ezúttal két parkolási lehetőséget kínálunk! 

Szurkolóink igénybe vehetik klubunk murvás parkolóját, amelybe gépjárművel kizárólag a Rákóczi híd felől érkezve, a Könyves Kálmán körútról állhatnak be az autóval érkezők. Aki a másik irányból, az Üllői út felől érkezik a Könyves Kálmán körúton, az a Lurdy Háznál tud visszafordulni. A Lurdy Ház tövében található Shell-kút előtt kell jobbra lefordulni a Könyves Kálmánról, majd a kút háta mögött elhaladni a Lurdy Házig, ott jobbra, majd kétszer balra fordulva rákanyarodni a Mester utcára, amelyről nagy ívben balra fordulva ismét a Könyves Kálmán körúton találják magukat szurkolóink.

A tájékozódást táblákkal igyekszünk segíteni a parkoló környékén. A parkolót 1000 forintért lehet igénybe venni.

Emellett az MVM Dome parkolóját is igénybe vehetik, amelyet a belvárosból érkezve, az Üllői úti felüljárón végighajtva, a lámpánál jobbra kanyarodva az út mellett találnak meg. Ennek ára 2000 forint, melyet kizárólag a meccsjegy.fradi.hu-n tudnak megvásárolni.

Azon drukkereink, akik a Rákóczi híd felől jönnek, két módon is eljuthatnak ide: előbb a Wallis Motornál jobbra, majd az út végén balra kanyarodva érhetik el az MVM Dome murvás parkolóját. Egy másik lehetőség a Rákóczi híd felől érkezőknek, hogy végigmennek a Könyves Kálmán körúton, majd az Üllői úthoz érve a felüljáró előtt jobbra kanyarodnak, a lámpánál pedig ismét egy jobb kanyart kell venniük, hogy eljussanak a parkolóig.

A Népliget felőli megközelítés a Könyves Kálmán körútról úgy lehetséges, hogy az Üllői úti felüljáró alatt balra tartunk, majd az MVM Dome utáni lámpáknál jobbra kell kanyarodni. Végül mindazoknak, akik az Üllői úton a belváros felé tartanak, a felüljáró előtt a lámpáknál kell balra visszafordulniuk, és az MVM Dome előtt elhaladva a lámpánál jobbra bekanyarodva találják meg a parkolót.

Felhívjuk szurkolóink figyelmét, hogy fokozottan ügyeljenek a környező utcákban parkolva a KRESZ betartására, mert a mérkőzések ideje alatt fokozott ellenőrzés várható. A szabálytalan parkolás kerékbilincset és szabálysértési eljárást vonhat maga után.

Cikkajánló

Két felkészülési mérkőzést játszunk az edzőtáborban

Az azeri bajnokkal és a nemzetközi porondról jól ismert Qarabaggal is megmérkőzik csapatunk Ausztriában.

Fiatal francia védőt igazoltunk

A 25 éves Nathan Zohoré a francia másodosztályú Boulogne csapatától érkezik klubunkhoz.

Yusuf: „Igyekeztünk a taktikát átültetni a meccsre”

Labdarúgóink Tiszakécske elleni felkészülési mérkőzését Dibusz Dénes és Bamidele Yusuf értékelték - VIDEÓ

Győzelemmel mutatkozott be Borbély Balázs a kispadon

Lejátszotta első mérkőzését labdarúgócsapatunk Borbély Balázs irányításával a másodosztályú Tiszakécske ellen.

Lenny Joseph csereként állt be a vb-n Brazília ellen is

Támadónk sem tudott segíteni csapatán, az ötszörös világbajnok 3-0-ra nyert.

Botka Endre: „Nem vagyok egy nagyon csapongó ember”

Nagyinterjú az FTC-t közel tíz éve szolgáló futballistával, aki otthonra talált a Népligetben.

Dupla kapushosszabbítás csapatunknál

Szécsi Gergő és Őri Levente is marad a Ferencváros labdarúgócsapatának keretében.

Botka Endre: „Még éhesebb lettem a sikerre!”

Nyolcszoros magyar bajnok hátvédünk a következő szezonban is az FTC labdarúgója lesz – VIDEÓ!

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin