2020. május 17.
FTC–Mezőkövesd 1-1
A második vasárnapi találkozón Ihor Haratin büntetőből szerzett góljával egyenlítettünk.

Magyar bajnok férfi labdarúgócsapatunk a vasárnap délelőtti, Groupama Arénában rendezett felkészülési mérkőzés után délután az FTC-MVM Népligeti Sportközpontban is megmérkőzött a Mezőkövesddel.

Felkészülési mérkőzés
FTC-Mezőkövesd 1-1 (0-1)

Helyszín: FTC-MVM Népligeti Sportközpont.

FTC: Dibusz - Lovrencsics, Botka, Blazic, Civic - Sigér, Haratin - Zubkov (Skvarka, a szünetben), Isael (Szánthó, 84.), Tokmac - Boli

Gólszerző: Haratin (56., büntetőből), illetve Cseri (29.)

93' Vége a mérkőzésnek, köszönjük figyelmüket! A végeredménnyel búcsúzunk: FTC–Mezőkövesd 1-1!

90' Három perc hosszabbítás, ennyi maradt a mérkőzésből.

84' Isael hagyta el a pályát, a helyén Szánthó Regő folytatja.

82' Cseri Tamás vette célba a kapunkat, fölé.

Az FTC több ezer szurkolónak teremti meg a lehetőséget, hogy a zárt kapus mérkőzések ellenére is „valahogy” ott legyenek a lelátón a hazai bajnokikon. Részletek ITT!

74' Michal Skvarka végzett el egy szabadrúgást a kapuval szemből, nagyjából 20 méterről, lövése megpattant a sorfalon. Szöglettel jöhettünk jobbról, majd balról is, végül a mezőnyben folytatódott a játék.

68' Megvolt a második ivószünet is.

65' Újabb Fradi-gólhelyzet, az ötösről Franck Boli lőtt, ám a vendégek kapusa hárított.

63' Szabadrúgáshoz jutottunk, majd Isael indította a jobb oldalon elfutó Lovrencsicset, akinek középre lőtt labdájára Sigér érkezett remekül. Lövését Szappanos bravúrral védte, majd a kipattantót Boli a hálóba pofozta, ám lesről.

56' GÓL, EGÁL!
Ihor Haratin állt oda a labda mögé, a bal sarokba célozva egyenlített (1-1). A gólt az Instagramon IDE kattintva megnézheti!

55' Isaelt buktatták a büntetőterületen belül, tizenegyes következik!

49' Sigér Dávid lőtt harmincról, az életerős löketet a vendégcsapat kapusa hárította.

Nem utoljára játszunk a Mezőkövesddel, amely júniusban bajnoki mérkőzésen lép pályára a Groupama Arénában. Csapatunk további NB I-es menetrendje ITT elérhető!

46' Folytatódik a játék, Sergei Rebrov cserélt: Zubkovot Michal Skvarka váltotta a szünetben.

Játék a szünetben! Felismeri futballistáinkat a szemük alapján? IDE kattintva tesztelheti tudását!

45' Vége az első játékrésznek, hamarosan folytatjuk!

41' Szabadrúgással jöhettünk a kapuval szemből, a tizenhatos vonaláról, Isael lövése azonban lepattant a sorfalról.

39' A bekapott gól óta eltelt percekben is csapatunk birtokolja többet a labdát. Próbálkozunk, legutóbb Sigér Dávid vette célba közelről a kaput - szöglettel jöhettünk, amely nem jelentett veszélyt a kövesdi kapura.

29' Vezet a Mezőkövesd, Cseri Tamás egy közeli fejest követően vette be Dibusz Dénes kapuját (0-1).

27' Ismét a vendégek veszélyeztettek, Pillár Róbert közeli fejese a kapufán csattant!

24' Az első ivószünet. Hozzá kell szokni, a májusi, júniusi mérkőzéseken is állandó elem lesz.

Jobbára a Mezőkövesd térfelén zajlik a játék, a mieink járatják a labdát, komoly gólhelyzetünk azonban még nem volt.

19' Mezőkövesd-játékos veszélyeztetett: Vadnai beadását Budu Zivzivadze fejelte kapura, Dibusznak nem kellett közbeavatkozni.

15' Tokmac Nguen továbbított Oleksandr Zubkovnak, aki egy cselt követően passzolt a kapu felé nyargaló Sigér Dávidnaknak, végül a vendégek kapusáé lett a labda.

Az edzőközpontban nincsenek bejátszott szurkolóhangok, így Dibusz Dénestől (is) hangos az FTC-MVM Népligeti Sportközpont: kapusunk folyamatosan biztatja, irányítja a társakat a kapuból.

2' Isael ívelt be egy szabadrúgást a tizenhatos sarkától, a kapu előtti kavarodást követően kirúgás következett.

Második vasárnapi edzőmérkőzésünkön már Lovrencsics Gergő is játszik, így újra ő viseli a csapatkapitányi karszalagot. Délelőtt Somáliáé volt ez a megtiszteltetés.

1' Elkezdődött a párharc, a Mezőkövesd feketében, a Fradi zöld-fehérben játszik.

Szoros meccsen kikaptunk a Mezőkövesdtől

Bár Zubkov a végén kétszer is egyenlíthetett volna, egyetlen megpattant szabadrúgás döntött az edzőmeccsen.

FTC–Mezőkövesd 0-1

Férfi labdarúgócsapatunk vasárnap felkészülési mérkőzésen 1-0-ra kikapott a Mezőkövesdtől a Groupama Arénában.

Ne maradj le! Megtöltjük a lelátót!

Már minden szurkolónk előtt nyitva a fradi.whumm.hu! Ajánlott laptopról feltölteni a fotót!

„Örülünk neki, hogy láthatjuk az arcokat a lelátón”

Védőnk, Botka Endre már nagyon várja a visszatérést, és örül neki, hogy nem lesznek üresek a lelátók.

Újranyit a Fradi Shop és a Fradi Bolt!

A jövő héttől ismét nyitva tart a Groupama Arénánál található Fradi Shop és a népligeti Fradi Bolt.

Lipcsei csúcsa, Nyilasi debütálása, a 21. MK-siker

A Hét Meccsei rovatunkban három nagyon különleges mérkőzésre tekintünk vissza!

A Zöld és fehér magazin kulisszái mögött

A Fradi TV legújabb adásában klubunk életmód és sportkultúra magazinjával foglalkozunk.

Lodico: „Várom, hogy újra tétmeccseken bizonyíthassak”

Argentin középpályásunk szeretné fejleszteni a nyelvtudását.

Videós összefoglaló a Paks elleni edzőmeccsről

Távoli lövések, kimaradt helyzetek – nem született gól az első szerdai edzőmérkőzésen.

Töltsük meg a lelátót! Légy ott „valahogy”

Több ezer szurkolónknak megteremtjük a lehetőséget, hogy „valahogy” ott legyen a lelátón a hazai bajnokikon.