A bajnokság újraindítása előtti első edzőmérkőzésünk élő közvetítése.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
FTC-MTK 4-1 (4-0)
FTC 1. félidő:
Dibusz - Botka, Blazic, Leandro, Civic - Haratin, Somalia - Isael, Skvarka, Lodico - Boli
FTC 2. félidő: Gróf - Lovrencsics, Otigba, Frimpong, Heister - Sigér, Csonka (Ramadan, 85.) - Zubkov, Vécsei, Tokmac - Sihnevich
MTK: Varga - Fülöp, Baki, Pintér, Nagy Zs. - Cseke, Palincsár - Gera D., Bognár, Prosser - Lencse
Gól: Lodico (8.), Skvarka (10.), Boli (29.), Botka (31.), ill. Baki (58.)

ÉLŐ KÖZVETÍTÉS

Cikkünk folyamatosan frissül…

91. perc: véget ért a mérkőzés!
90. perc: Tokmac lövését védte a vendégek kapusa.
89. perc: Ramadan adott remek labdát Tokmacnak, támadónkat azonban szerelni tudták.
88. perc: Frimpong indította volna Zubkovot, de Baki nagyot mentett fejjel.

85. perc: Ramadan váltotta Csonkát.

82. perc: A sarokrúgást kifejelték a kékek, a kipattanót Tokmac tekerte fölé.
81. perc: Vécsei parádés keresztpassza után Zubkov szép mozdulattal játszott Lovrencsicshez, akinek a beadását szögletre vágták a vendégek.
79. perc: Lovrencsics bal oldali szabadrúgása ment el keresztbe.
78. perc: Katona jobb oldali beadása volt veszélytelen.
77. perc: Lovrencsics kezére pattant a labda, Kanta szabadrúgása a sorfalban akadt el.
72. perc: Vass jobb oldali lövését védte nagy bravúrral Gróf, majd a kipattanót követően is nagyot mentett kapusunk.
71. perc: folytatjuk!

70. perc: ivószünet.

69. perc: Vass Patrik félfordulatos lövése ment kevéssel fölé.
65. perc: veszélyes jobb oldali MTK-támadás, Frimpong nagyot mentett becsúszva.
60. perc: lesgyanús helyzetben ment el az MTK, már egy az egyben voltak Gróffal szemben, kapusunk azonban hatalmasat védett ziccerben!

58. perc: Gól, szépített az MTK, bal oldali szögletet követően BAKI fejelt a jobb alsó sarokba, 4-1.

55. perc: jobb oldali beadást követően Sihnevich tartotta meg remekül a labdát, majd Vécseihez játszott, akinek a lövését védte az MTK kapusa.
51. perc: Heister első megkerülős csele még bejött, a második már nem.
48. perc: Tokmac parádés passza után Civic lőtte középre a labdát, de blokkolták a kísérletét.

46. perc: elkezdődött a második félidő!

A második játékrészben így folytatjuk:
Gróf - Lovrencsics, Otigba, Frimpong, Heister - Sigér, Csonka - Zubkov, Vécsei, Tokmac - Sihnevich

45+1. perc: véget ért az első félidő!

43. perc: Gera jobb oldali beadása után Botka mentett nagyot fejjel.
41. perc: Isael tolta be jobbról a labdát, majd centikkel kapu fölé lőtt.
38. perc: Lodico passza után Skvarka volt lesen.
36. perc: Lodico lövése ment mellé.
35. perc: Skvarka szöglete után majdnem öngóllal lett meg az ötödik.
34. perc: Somalia passzát Lodico lépte át, Civic befutotta a labdát, majd szögletet harcolt ki.
32. perc: Lencse lövése volt veszélytelen.

31. perc: GÓLRA GÓL! Boli nagyszerű labdáját követően BOTKA került ziccerbe, és a bal alsó sarokba lőtt, 4-0!

29. perc: GÓÓÓL!!! MÁR HÁROMMAL MEGYÜNK! Isael tartotta meg remekül a labdát, majd szépen passzolt Somaliahoz, aki megindult a labdával, majd nagyszerű labdát adott Skvarkának, aki elfektette a kapust, majd az alapvonalról nagyon higgadtan passzolt BOLIHOZ, aki nem hibázott, 3-0!

28. perc: most pedig Civic tisztázott fontos helyzetben, a gólvonalról mentett!
27. perc: Bognár jobb oldali beadása után Somalia mentett.
27. perc: Prosser lőtt az oldalhálóba a bal oldalról.
26. perc: Gera Dániel veszélyeztetett, jobb oldali, lapos lövése kevéssel ment mellé.
26. perc: folytatjuk!

25. perc: ivószünet.

24. perc: Bognár két lövéssel veszélyeztetett, az első a kapufán csattant, a másodiknál Dibusz védett nagyot!
19. perc: Botka indult el a jobb oldalról középre, Civicet indította a bal oldalon, akinek a beadását blokkolták.
17. perc: Botka került ismét jó pozícióba, jobb oldali, lapos beadását blokkolták.
16. perc: Leandro indította Civicet a bal oldalon, de a beadás előtt odaértek az MTK-védők.
15. perc: Blazic adott nagyszerű labdát Botkának, a beadás azonban ezúttal nem talált társat.
14. perc: Bognár lövését védte szépen Dibusz.

10. perc: GÓÓÓL!!! OTT A MÁSODIK! Botka jobb oldali beadására SKVARKA érkezett remekül, és a jobb alsó sarokba fejelt, 2-0!

8. perc: GÓÓÓL!!! VEZETÜNK! Egy szép labdaszerzést követően Isael sarokkal hozta nagyszerű helyzetbe LODICÓT, aki nagyon higgadtan jobbal a jobb alsó sarokba lőtt, 1-0!

8. perc: Civic bal oldali beadása ment el keresztbe.
7. perc: az MTK végzett el szögletet, de hatástalanítottuk.
5. perc: Skvarka indult volna meg a kapu felé, de lesen volt.
3. perc: Lodico jobb oldali beadását blokkolták.

1. perc: elkezdődött a mérkőzés!

ELŐZMÉNYEK

A bajnokság újraindítását megelőzően ez az első felkészülési mérkőzésünk. Az ellenfelünk az NB I-be visszajutó MTK.

Botka Varga Barnabásnak adott tippeket, de megfogadta?

Focistáink ismét fát ültettek a Budakeszi Vadasparkban, ahol Dibusz Dénes kisfia ismét ellopta a showt – VIDEÓ

Sajtóakkreditáció a DVSC elleni bajnokira

A sajtó munkatársai május 2., csütörtök 12.00-ig adhatják le akkreditációjukat a vasárnapi bajnokira.

„Örülök, hogy segíthettem a csapatnak döntőbe jutni”

A Nyíregyháza 2-1-es legyőzése után a mindent eldöntő gól szerzője, Edgar Szevikjan értékelt.

Leandro: „Az utolsó pillanatig hittünk a fordításban”

Pályaedzőnk, Leandro de Almeida a győzelem után kiemelte a csapat küzdeni tudását és akarását.

A hajrában harcoltuk ki a kupadöntőt!

35-szörös bajnok férfi labdarúgócsapatunk 2-1-re nyert a Nyíregyháza ellen a MOL Magyar Kupa elődöntőjében.

Exkluzív: ilyen a bajnoki pezsgőfürdő Fradi-módra

Ünneplés a szurkolókkal a pályán, nagy buli a színfalak mögött, így ünnepeltük a 35. bajnoki címet – VIDEÓ!