2024. április 5.
FTC-Paks: A Zene Napja a Groupama Arénában
Valamennyi meccsnapi programunk a zene jegyében szerveződik.

Férfi labdarúgócsapatunk vasárnap 14.45-kor fogadja a Paks együttesét a Groupama Arénában, az OTP Bank Liga 27. fordulójában. Szurkolóinkat színes programok várják, amelyekre ezúttal a zene jegyében kerül sor. DJ-partival készülünk: két Fradi-szurkoló lemezlovas, Lotfi Begi és NAKSI produkcióját élvezhetik a drukkerek. A két DJ már a kapunyitástól (12:45-től) zenél majd a fradistáknak, fokozva ezzel az egyébként is magas szurkolói hangulatot. A C5-ös szektornál közönségtalálkozó lesz Manuellel és Begivel 14:00 és 14:30 között. Bűdi Szilárd és Szendrey Zsolt Károly „Szasza” előadásában pedig meghallgathatják majd a Fradi-indulót. Csapó Krisztián és a Green Brass fúvószenekar a félidőben lép majd fel, s eljátssza fúvós hangszereken a Freed from desire című slágert. A félidőben Rúzsa Magdolna „Olé” című dalát lehet elkaraokézni. A szöveget majd az óriáskivetítőn követhetik drukkereink, mindenkit buzdítunk az éneklésre! DanceCam is lesz, amellyel szurkolóink megmutathatják tánctudásukat. A C5-ös szektornál, 13:00 és 13:45 között FeriKlepton-minikoncert lesz, ahol az előadó saját dalai mellett klasszikus slágerek is felcsendülnek majd. A népzenegyűjtés kezdetei címmel kiállításra és zenei kvízjátékra is sor kerül. Érdemes a kiállítást figyelmesen szemügyre venni szurkolóinknak, hiszen kvízjátékunk is ehhez kapcsolódik majd. A játékban résztvevők szerencsekerekünk segítségével szállhatnak versenybe az értékes nyereményekért.

Alkalmi programokkal is várjuk szurkolóinkat. A Hisense-saroknál lehetőség lesz Fifázni, dekázni és kvízjátékon részt venni. A legügyesebb és legszerencsésebb szurkolók egy Hisense által felajánlott televíziót és konyhai eszközt nyerhetnek. Az Eisberg a salátakóstoltatás mellett kapura lövéssel is készül. Az MVM óriás puzzle-el és értékes merchandising-termékekkel várja a szurkolókat. A Honvédelmi Minisztérium katonai bemutatót tart: lesz toborzópont, katonai kisbusz és Gripen-szimulátor, amelyben a repülés élményét élhetik át szurkolóink. Dartsfoci, MazeBall, súlypontemelkedés-mérés és reflexfal is a szurkolók rendelkezésére áll.

Emellett állandó programelemekkel is várjuk szurkolóinkat: lesz arcfestés, Food Truck, Penny célbalövés, Penny Fanzone, valamint a Fradi Kamionnal és a Fradi Minibusszal is találkozhatnak szimpatizánsaink. A Ferencváros női tornaszakosztálya is részt vesz a kitelepülésen.

Szeretettel várjuk szurkolóinkat vasárnap a Groupama Arénában!

Cikkajánló

Osváth Attila a női utánpótláshoz látogatott

Osváth Attilát az U17-es női labdarúgók vezették körbe az akadémián. (Videó)

Fradistákkal a fókuszban Finnország és Kazahsztán

Két játékosunkkal a keretben elindult a munka a labdarúgó-válogatottnál a felkészülési mérkőzésekre.

A mexikói FOX Sports járt nálunk

A csatorna a budapesti BL-döntő kapcsán forgatott hazánk legsikeresebb klubjáról, a Fradiról.

Robbie Keane nélkül folytatja a Fradi

Távozik az FTC férfi labdarúgócsapatának vezetőedzője. Robbie Keane úgy döntött, elhagyja a klubot.

Vigye haza a Fradi kabaláját!

Itt a páratlan alkalom, hogy néhány egyszerű kattintás után önnél landoljon egy plüss Fradi-sas.

Távozik Alekszandar Pesics

Szerb csatárunk három idény során 94 mérkőzésen lépett pályára, és több emlékezetes gólt is szerzett.

„Pénzt ritkán láttunk, de küzdöttünk az aranyért!”

A nemrég 50. születésnapját ünneplő korábbi támadónk, Tököli Attila őszinte interjút adott - VIDEÓ!

Ki lesz az Év Fradi-futballistája? - Szavazzon!

Szurkolóink dönthetik el szavazással, ki volt férfi labdarúgócsapatunk legjobbja az elmúlt idényben.

close
Facebook Youtube Instagram TikTok
Viber Spotify Linkedin